הבן ספד בבכי: "לא יודע לדבר רק לשמח ולשיר"

מאות ליוו את האישה החשובה מרת חנה גאולה דוויק ע"ה שנהרגה הבוקר בתאונה בכניסה לישוב חשמונאים • בנה הפייטן משה דוויק ספד לה: "לפי כמה ימים לווית את שלומי חתונה, אני ילווה את ישי"

הטרגדיה במודיעין עילית: מאות השתתפו בלווית האישה החשובה מרת חנה גאולה דוויק ע"ה מקריית ספר, שנהרגה הבוקר (שלישי) בהתהפכות טרקטור בכיכר חשמונאים הסמוכה למודיעין עלית.

במסע ההלוויה שהתקיים בבית הקברות ירקונים בפתח תקוה ספד לה בנה, הפייטן משה דוויק: "לפי כמה ימים לווית את שלומי בחתונה, מי ילווה את ישי? מה יהיה על אבא? על כולנו, על האחים והאחיות כל המשפחה?".

בנה שאמור היה לשמח הערב בחתונת בתו של משה אבוטבול, ראש עיריית בית שמש, המשיך להספיד במילים מרגשות: "אני לא יודע לדבר אני רק יודע לשמח אנשים ולשיר, אני רוצה לבקש ממך בשם כולנו ובשם כל המשפחה מחילה וסליחה אם לא התנהגנו בך כראוי אנא ממך תתפללי עלינו למעלה תבקשי על כולנו על כל עם ישראל שתתקרב הגאולה ויבנה בית המקדש בתחיית המתים".

מרת חנה גאולה דוויק ע"ה נהרגה הבוקר בתאונה קשה סמוך למודיעין עילית והיא בת 53. בתאונה שארעה סמוך לשעה 7:30, משאית שהובילה מקדח גדול נסעה בכיכר בכניסה לחשומנאים, בעת הסיבוב בכיכר החליק המקדח ופגע במרת חנה ע"ה ובילדה הדס בת אבישג שמאושפזת במצב קשה.

השארת תגובה