ההרוגה בתאונת הטרקטור: חנה גאולה דוויק ז"ל

ברוך דיין האמת: הותר לפרסום כי ההרוגה בתאונת הטרקטור בכניסה ליישוב חשמונאים היא חנה גאולה דוויק ז"ל, אימו של הזמר והפייטן משה דוויק • דוויק, בשנות ה-50 לחייה, יצאה הבוקר מביתה במודיעין עילית והיתה בדרך לעבודתה

תאונת הטרקטור שנפל ממשאית בכניסה לחשמונאים. צילום: כבאות מחוז יו"ש
תאונת הטרקטור שנפל ממשאית בכניסה לחשמונאים. צילום: כבאות מחוז יו"ש

ברוך דיין האמת: הותר לפרסום כי ההרוגה בתאונת הטרקטור בכניסה ליישוב חשמונאים היא חנה גאולה דוויק ז"ל, אימו של הזמר והפייטן משה דוויק.

דוויק, בשנות ה-50 לחייה, יצאה הבוקר מביתה במודיעין עילית והיתה בדרך לעבודתה, כאשר נפגעה מטרקטור שנפל ממשאית בכניסה ליישוב חשמונאים.

בתאונה נפצעה אנושות ילדה חרדית כבת 5 ואימה נפצעה באורח קל בתאונת הטרקטור הקשה. צוותי מד"א פינו את הפצועות תוך פעולות החייאה לבית החולים תל השומר, שם נקבע מותה של האישה שפונתה במצב קשה ולא יציב. בשעות הלילה והבוקר נהרגו שלושה בני אדם נוספים בתאונות ברחבי הארץ.

ההתהפכות אירעה סמוך לשעה 07:30 בכביש 446, בכניסה ליישוב חשמונאים: צוותי חילוץ וכבאות ששמעו את קריאות האזרחים מיהרו למקום וחילצו את הנשים והילדה שהיו לכודות מתחת לכלי והחלו במתן טיפול רפואי.

מהמשטרה נמסר כי מחקירה ראשונית עולה שמדובר במשאית שהובילה מקדח גדול: כלי הרכב נסע בכיכר חשמונאים במהלך הנסיעה, ובכיכר התהפך המקדח על המדרכה. בוחני אגף התנועה של מחוז ש"י פתחו בחקירת התאונה.

השארת תגובה