גורם בכיר: "דברי דרעי מכה אנושה למאבק באפליה"

גורם בכיר בעירית ירושלים אומר ל"כל הזמן": "דברי דרעי הם מכה אנושה למאבק בחרפת האפליה בירושלים" • מוקדם יותר הודיע דרעי כי הוא מתקפל בסוגיית הרישום האזורי ואינו יכול לקדם אותו

admin-ajax (1)
admin-ajax (1)

סערת הרישום האזורי: לאחר ההתקפלות של יו"ר ש"ס השר אריה דרעי בסוגיית הסמינרים האזוריים, גורם בכיר בעיריית ירושלים, מבקר בחריפות את החלטה.

בשיחה עם "כל הזמן", אומר הגורם הבכיר: "דברי דרעי הם מכה אנושה למאבק בחרפת האפליה בירושלים".

כזכור, בשנתיים וחצי האחרונות, חלה התקדמות בנושא בירושלים, כאשר בשנת הלימודים הנוכחית והקודמת, פעל סגן ראש העיר צביקה כהן מש"ס, לדאוג לשבץ את כל הבנות הספרדיות בעיר.

מוקדם יותר, הודיע דרעי לכלי התקשורת כי הוא "לא יכול לקדם את הרישום האזורי", זאת לטענתו בשל התנגדות יהדות התורה. יחד עם זאת התחייב דרעי כי כל בת תהיה מסודרת בסמינר עד לתחילת שנת הלימודים.

הדברים האלו מגיעים על רקע סקר "כל הזמן" שפורסם אמש, וב נשאלו הגולשים, מי לדעתם יוכל להוביל את השינוי לסמינרים אזוריים, כשהאופציות הן: השר אריה דרעי, סגן ראש העיר ירושלים צביקה כהן, מנכ"ל רשת מעיין החינוך בני יוסף חיים ביטון, או אפחד מהם.

עד כה הצביעו בסקר אלפי גולשים, שהצביעו כי הם חושבים שדווקא דרעי יכול להוביל את מהפכת הסמינרים.

נזכיר, כי בשנה שעברה התחייב דרעי כי עד לשנה הבאה, כלומר שנת הלימודים שבפתח, יהיה רישום אזורי. גם יו"ר ועדת החינוך, ח"כ יעקב מרגי, הצטרף להכרזה רק בשבוע שעבר, אולם כעת נראה כי בש"ס בחרו להתקפל.

תגובה אחת
  1. מגיע לבנות סמינר. נקודה. אין עוררין. זו לא זכות זו חובה.
    אם היו משקעים בסימינרים ספרדיים מזמן היו לתפארת.

השארת תגובה