הראשל"צ בניחום אצל משפחות הנרצחים

הראשון לציון הגר"י יוסף שליט"א הגיע לקריית ארבע ולעתניאל לנחם את משפחות הנרצחים בפיגועים האחרונים הרב מסר שיעור בישיבת 'שבי חברון', ביקר בישיבת עתניאל אותה ניהל מיכי הי"ד והמשיך למערת המכפלה • גלריה

אבלי ציון: הראשל"צ הגר"י יוסף ערך היום (שלישי) ביקורי תנחומים אצל משפחות הנרצחים בפיגועים האחרונים: משפחת אריאל שבתם הלל בת ה-13 נרצחה בשנתה ומשפחת מרק שאביהם נרצח ביום שישי האחרון בפיגוע ירי בכביש 60.

בביקור אצל משפחת אריאל, תיאר אבי המשפחה לרב את הרגעים בהם נודע לו כי מחבל מסתובב בביתו ועד להבנה שהנורא מכל אירע. הראשל"צ ניחמו בדברים והדגיש את החשיבות שיש לשמור את המשפחה חזקה ומאוחדת ואמר שמסירות נפשם של המתיישבים מגינה על העם והארץ.

משם פנה הרב לנחם את משפחת מרק,  בני המשפחה סיפרו לרב על חסידותו ושקיעתו בלימוד של אביהם למרות עיסוקיו הציבוריים הרבים, הגר"י ביקש מבני המשפחה שימישכו את דרכו, "עשייה ציבורית היא חשובה אבל מוכרחים שתהיה לצידה גם תורה". הרב אף  ציין כי ביקר בעבר כבר בישיבה בעתניאל וראה את המפעל הגדול ואת אש התורה במקום לו היה אחראי הנרצח הרב מיכאל מרק הי"ד.

בהמשך היום מסר הרב שיעור בישיבת שבי חברון שם קיבלו את פניו ראשי הישיבה שליוו אותו לאחר מכן למערת המכפלה יחד עם מפקדי הצבא במקום. כמו כן ביקר הרב בישיבה בעתניאל ומסר שם שיעור תורני כאשר ראשי הישיבה מציגים בפני הרב את התפתחות הישיבה מאז ביקורו האחרון של הרב.

השארת תגובה