חברון: כוחות צה"ל עצרו את אחי המחבל

כוח צה"ל פשט על הכפר בני נעים ועצר את אחי המחבל שרצח את הלל אריאל בת ה-13 בשנתה • אמש עצרו כוחות צה"ל את אחות המחבל בעקבות דברי הסתה שאמרה • צפו בתיעוד

באישון לילה: כוחות צה"ל ביצעו הלילה (שני) פעילות נרחבת באזור העיר חברון, כחלק מהפעילות עצרו הכוחות שנים מאחיו של המחבל מוחמד טראיירה, מבצע פיגוע הדקירה בקריית ארבע בו נרצחה הילדה הלל יפה אריאל הי"ד. כוחות צה"ל שממשיכים בחיפושים אחר מבצעי פיגוע הירי ביום שישי האחרון עצרו הלילה ביהודה ושומרון 15 מבוקשים.

 

 

מעצר האחים מגיע בהמשך למעצר אחותו של טראיירה אמש, האחות נעצרה לאחר שהתראיינה בטלוויזיה הפלסטינית ושיבחה את אחיה. "אחי שהיד בעזרת האל ריבון העולמים. אלוהים ינקום ביהודים. אחי אינשאללה אתה תהיה מבסוט בגן עדן", אמרה האחות.

גם אמו של המחבל אמרה דוברים דומים, שעות ספורות אחרי הרצח הנתעב שביצע  טראיירה ביום חמישי האחרון, עת חדר לישוב קריית ארבע ורצח את הלל הי"ד בשנתה. "הבן שלי הוא גיבור, הוא מעורר בי גאווה. הבן שלי נפל בניסיונו להגן על ירושלים, על אל-אקצא. השבח לאל הוא הצטרף לשאהידים שקדמו לו, הוא לא יותר טוב מהם. אנשאללה כל הצעירים של פלסטין ילכו בעקבותיהם", אמרה האם.

השארת תגובה