מי הוא הזוכה בפרס מגן 'בטיחות המשפחה ברשת'?

עוד פרס יוקרתי על המדף: אינטרנט 'רימון' זוכה בפרס מגן "בטיחות המשפחה ברשת" בכנס רמלה • מנכ"ל אינטרנט רימון, יריב פאר: "אנחנו שמחים ונרגשים לקבל את הפרס הזה ומבינים את גודל האחריות. התפקיד שלנו בעולם הזה הוא לא פופולרי אבל הוא שליחות למען הציבור"

יריב פאר מנכ"ל אינטרנט רימון
יריב פאר מנכ"ל אינטרנט רימון

פרס נוסף לספקית האינטרנט רימון על הצלחתה באתגר ההגנה על המשפחה: 'כנס רמלה' התשיעי מעניק את הפרס תחת הכותרת "משפחה – אתגרים וחזון", הזוכה בפרס עומדת בחזית טכנולוגיית ההגנה למשפחה וליחיד, ברשת הביתית ובמכשיר הסלולרי, לצד חוויית גלישה חלקה ובמהירות שיא.

במהלך הכנס, הוענק הפרס השנה כהוקרה על "יוזמתה לחיזוק המשפחה בישראל ועל חיזוקה את החוסן הלאומי", בנימוקים לפרס נאמר כי "מי שלקח על עצמו לעמוד בפרץ הוא חברת אינטרנט רימון, חברת אינטרנט רימון הוקמה לפני כתשע שנים והינה ספקית האינטרנט המובילה את תחום הגלישה הבטוחה בישראל. חברת אינטרנט רימון מספקת מידי יום שירותים לעשרות אלפי בתי אב. בכך היא מגנה על כולנו, מנער ועד זקן, מפני מסרים שאינם ראויים ומפני אוירה שאינה ראויה" את הפרס קיבל מנכ"ל אינטרנט רימון, יריב פאר. 

מנכ"ל אינטרנט רימון, יריב פאר, מגיב לזכייה ומבטיח להמשיך להוביל את השליחות: "אנחנו שמחים ונרגשים לקבל את הפרס הזה ומבינים את גודל האחריות. התפקיד שלנו בעולם הזה הוא לא פופולרי אבל הוא שליחות למען הציבור. רימון היא החברה הראשונה מסוגה בעולם, המספקת אינטרנט מסונן כספק אינטרנט, ללא צורך ברכישת שירות סינון או תוכנת מחשב נפרדת, לאנשים שמעוניינים לגלוש באינטרנט מהיר ולהימנע מחשיפה לתכנים השליליים שבו‏. נמשיך ולעשות הכול כדי להעניק לכם את הגלישה הבטוחה בישראל עם אינטרנט מהיר ללא פשרות". לוגו רימון

בימים אלה, החלה החברה למפות ישובים בישראל, שכונות וקהילות שאפשר להגדיר אותן כ"ישוב מוגן". ישוב מוגן, מבחינתנו זה מקום שהורה לא צריך להיות מוטרד ממה שהבן או הבת שלו יפגשו כשילכו לשחק עם בני גילם. ישוב מוגן זה מקום שאנחנו לא חוששים לגלוש עם הווי-פיי (WiFi) שלו, לא בספריה, לא בתחנת הדלק וגם לא במרכז המסחרי כי הרשת מוגנת ושומרת עלינו. זה כבר מזמן לא עניין של החמרה בהלכה או צניעות, האינטרנט הלא מסונן הוא פיגוע ערכי, והתוצאות של פיגוע ערכי שכזה, יכולות להיחשב בקלות כאירוע רב נפגעים.

השארת תגובה