קבר דוד נסגר לתפילת יהודים בגלל טקס נוצרי

משטרת ירושלים סגרה את מתחם קבר דוד המלך במטרה להכשירו לטקס נוצרי שיערך במקום • לטענת רבני קבר דוד, מטרת סגירת המתחם, מניעת הפגנות מצד יהודים • רבני הקבר מדגשים, אין כאן מלחמת דת, מבקשים שיכבדו את קברו של דוד המלך"

התועדות חברת תהלים בקבר דוד המלך (6)
התועדות חברת תהלים בקבר דוד המלך (6)

האם המשטרה ביצעה תרגיל הסחה? בשבוע שעבר דווח ב'כל הזמן' כי מחר (יום ב') צפוי להתקיים טקס נוצרי בציונו של דוד המלך בהשתתפות כמרים וסמלים נוצריים, אלא שהבוקר נראה כי המשטרה דאגה לבצע תרגיל הסחה. כך לפחות לטענות רבני קבר דוד.

הבוקר (ראשון), הגיעו עשרות יהודים לציון דוד המלך כדבר שבשגרה, אלא שהתברר כי המשטרה סגרה את המקום במטרה להכשיר את המקום לקליטת הכמרים ולמנוע מיהודים לבוא להפגין במקום.

"המשטרה ביצעה תרגיל הטעיה והסחת דעת, בכדי למנוע מהמונים לבוא ולמחות כנגד חילול קבר דוד המלך ע"י עבודי עבודה זרה הנוצרים היוונים שמתכוננים לערוך שם טקס עם צלבים וקטורת של עבודה זרה בתוך הקבר של דוד המלך ולחללו באופן מחפיר ונורא" טוענים בקרב רבני הציון.

רבני קבר דוד המלך – הרב יוסף ברגר והרב אהרן יצחק שטרן קוראים בדחיפות ל"כל מי שלב יהודי בקרבו לבוא עכשיו במהירות אל קברו של דוד המלך למחות ולזעוק על חילול קברו על ידי עובדי עבודה זרה ולא לתת לזה לקרות"

בהודעה שפרסמו, הם כותבים: "אין לנו כאן מלחמת דתות, אנו רק מבקשים שיכבדו ולא יחללו את קברו של דוד המלך שבתוכו יש בית כנסת וספרי תורה. בדיוק כמו שמצפים מאיתנו לשמור ולא לחלל כנסיות".

השארת תגובה