תל אביב: שלושה הרוגים בהתנגשות רכב במסעדה

נהג שאיבד את הכרתו תוך כדי נסיעה, איבד שליטה על רכבו עלה על המדרכה והתנגש במסעדת "פוראמה" ברחוב בן יהודה בתל אביב • כתוצאה מהתנגשות נהרגו שלושה בני אדם ונפצעו שישה נוספים • עדי ראיה "חשבנו שמדובר בפיגוע"

צילום: מאיר פרידמן - סוכנות הידיעות "חדשות 24
צילום: מאיר פרידמן - סוכנות הידיעות "חדשות 24

תאונת דרכים מחרידה: שלושה בני אדם נהרגו ושישה נוספים נפצעו ברמות פציעה שונות, לאחר שנהג איבד שליטה על רכבו עלה על המדרכה והתנגש במסעדה ברחוב בן יהודה בעיר תל אביב.

מבדיקת ראשונית של המשטרה עולה, כי הנהג, גבר בשנות ה-40  לחייו, איבד ככל הנראה את הכרתו תוך כדי נסיעה כתוצאה מכך איבד שליטה על רכבו והתנגש במסעדה. כתוצאה מהתנגשות שלושה בני אדם נהרגו, בהם הנהג עצמו.

כוחות ההצלה שהגיעו למקום טיפלו בפצועים ופינו אותם לבתי החולים איכלוב וולפסון, שם נקבע מותם של שלושה מהפצועים. בני מנלה מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי במספר אזרחים ששהו על מדרכה בסמוך למסעדה ונפגעו מרכב שעלה על המדרכה. יחד עם מתנדבים נוספים ביצענו פעולות החייאה והענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים. נהג הרכב היה אף הוא ללא הכרה וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות אך בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו".

עד ראיה סיפרו כי חשבו שמדובר בפיגוע. תושבת תל אביב המתגוררת מול המסעדה סיפרה, "שמענו תאונה, רצנו החוצה וראינו את הרכב מול המסעדה על המדרכה ואנשים שכבו על הרצפה. הם היו פצועים, חלקם עם דם עליהם. לא הבנו מה קרה בהתחלה וסברנו שמדובר בפיגוע, אבל מיד כשראינו את הנהג הבנו שלא מדובר בפיגוע". עד ראיה נוסף סיפר, "ראיתי את התאונה מהצד. פחד אלוהים. חשבנו שזה פיגוע, עכשיו אומרים שהוא קיבל התקף לב. הוא איבד שם שליטה ופגע בכל מי שעמד בדרך. נבהלנו וחשבנו שיש שם מחבל, אז ברחנו". 

מדוברות המשטרה נמסר: "כתוצאה מהתאונה נהרגו שלושה בני אדם, ביניהם הנהג. בנוסף, אחד נפצע באורח בינוני ואחד באורח קל. מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה, מדובר בתאונה שארעה כתוצאה מאירוע לבבי של הנהג, בן 41 תושב רעננה. בוחני משטרת ישראל עוסקים בחקירת נסיבות התאונה".

 

 

השארת תגובה