חקירה נגד חתנו של רמי לוי, שיחד שוטר בתמורה למידע

על פי החשד שני חוקרים פרטיים שמינה אופיר אטיאס, חתנו של רמי לוי, שיחדו שוטר בתמורה למידע משטרתי על אלקנה אלון מי חשחשף את פרשת השחיתות ברשת • מוקדם יותר השבוע דווח, כי המשטרה ממליצה להעמיד לדין את רמי לוי באותה פרשיה

רמי לוי
רמי לוי

ממשיך להסתבך? במחלקה לחקירות שוטרים פתחו בחקירה נגד אופיר אטיאס, חתנו של איש העסקים רמי לוי ומנהל פרויקטים בחברה, בחשד לתשלום שוחד בתמורה להדלפת מידע חסוי ממחשבי המשטרה.

על פי הפרסום בחדשות 2, בהמשך לחקירה המתנהלת נגד בכירים ברמי לוי, מתנהלת במח"ש חקירה נוספת נגד אופיר אטיאס. על פי החשד, שני חוקרים פרטיים שמינה אטיאס, שיחדו שוטר בתמורה לכל המידע המשטרתי שיש על אלקנה אלון.  אלון עובד לשעבר בחברה, טען כי בכירי החברה עושים שימוש במידע פרטי נגד מתחרים ועובדים בחברה.

אטיאס, החוקרים הפרטיים והשוטר שהדליף את המידע, נחקרו באזהרה בחשד לעבירות של הפרת אמונים, מתן וקבלת שוחד ופגיעה בפרטיות. בחקירה עלה, שאיזו זו פעם הראשונה שאותו שוטר מעביר מידע לחוקרים פרטיים והלה נשלח למעצר בית. על פי הפרסום, החקירה נמצאת כעת בשלבי סיום וההערכה היא שמתגבשת תשתית ראייתית להגשת כתבי אישום.

עורך הדין גדי טל, פרקליטו של אופיר אטיאס, מסר בתגובה לחדשות 2: "אופיר אטיאס מכחיש ביצוע כל עבירה. אלמלא היה מדובר במר אטיאס, ספק אם מישהו היה טורח להדליף את קיומה של החקירה הזאת, שתסתיים בלי שום ממצא נגד אטיאס".

כזכור, בתחילת מרץ, נפתח במשטרת ירושלים חקירה נגד רמי לוי ועובדים נוספים בחברת הסלולר, בחשד לשימוש שלא כדין במידע על משתמשים ברשת הסלולר.  רמי לוי נשאל בחקירתו האם ומדוע עשה שימוש באיכונים, קביעת מיקום של משתמש בנקודת זמן מסוימת, של טלפונים ניידים של אנשי מקצוע שונים שהיה איתם בקשר או של עובדים בחברה. לוי הכחיש שעשה שימוש במידע כזה, וטען שאינו ידוע כלל כיצד להגיע למידע כזה. במהלך החקירה, הורחק אופיר אטיאס ממשרדי החברה עד לסוף חודש יוני.

החקירה נפתחה בעקבות מידע שסיפר אלקנה אלון, בכיר לשעבר בחברה. אלון טען כי החברה עושה שימוש במידע פרטי נגד ספקים ועובדים בחברה. בתגובה טען רמי לוי, כי אלון מנסה לסחוט אותו, וטרפ פרסום הדברים דרש ממנו תשלום של אלפי שקלים. מוקדם יותר השבוע פורסם בחדשות 2, כי המשטרה העבירה את תיק החקירה בעניינו של רמי לוי לפרקליטות מחוז ירושלים, ולדבריה נמצאה תשתית ראייתית להעמידו לדין.

השארת תגובה