מסיבת הנגידים "בני חביבי" בראשות האדמו"ר מויז'ניץ

פרנסי ועמודי התווך של ממלכת התורה והחינוך ויז'ניץ אלעד, התאספו למסיבת הוקרה ייחודית בערב ר"ח סיון, יום המסוגל לבנים ת"ח , בראשות האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א. האספה התקיימה בבית הנגיד חיים דוד ברכר הי"ו, חבר הוועדה המייעצת למוסדות.

באסיפה נשאו דברים: הרה"ג נח שרייבר ר"מ בישיבת ויזניץ אלעד, אורח הכבוד הרה"ג יעקב יהושע אנגלנדר שליט"א ראש ישיבת מכנובקה בעלזא בב"ב ובאלעד, וכן המארח הרב ברכר.

מנכ"ל המוסדות הרב חיים מאיר כץ, קידם בברכה את הנאספים והודה להם על השתתפותם הדגולה בסכומים נכבדים והגונים, להמשך פיתוח ואחזקת המוסדות. "השתתפותכם מביאה לכם שותפות של אלפי זכויות של שעות לימוד תורה ביממה", אמר.

את המשא המרכזי נשא האדמו"ר מויזניץ שליט"א, בדבריו עמד על הצורך להיות מתמכין דאורייתא, בפרט בחודש קבלת התורה זמן מתן תורתנו. בנוסף, האדמו"ר ציין את הסיעתא דשמיא המיוחדת לה זכה מנכ"ל המוסדות, הרב חיים מאיר כץ שזה כ-16 שנה פועל ללא ליאות ובמסירות, להקים את רשת המוסדות. האדמו"ר הוסיף בהשתאות, שמעודו לא סירב לאף בקשהבענייני חסד, תורה וחסידות למען הכלל והפרט, ותמיד נכון וקשוב להקים ולהפריח יש מאין, במסירות גוף ונפש. לסיום, העתיר מברכותיו והעניק לכל תורם כשי את הספר צמח צדיק בכריכת עור לשמירה ולברכה.

המעמד נערך בהפקת הר"ר יחזקאל מילר וצוות המשרד, בהשקעה כאות הכרת הטוב לידידים והתומכים הנכבדים, המסייעים לנווט את ספינת המוסדות במסירות רבה, ולזכות סיועם הלבבי ניתן לזקוף את המשך ההתפתחות האיתנה.

את המעמד הנעימו: בעל המנגן הר"ר שמואל גפנר ומקהלת הת"ת בניצוחו של המחנך המוכשר הר"ר נפתלי פולק, שאף הגיש תכנית אמנותית ווקאלית, בסימן "חזו בני חביבי" ובנעימת האקדמות המרטיטה כל לב.

השארת תגובה