תשלמו 54 אלף שקל? הושק הסמארטפון "המאובטח בעולם"

חברת "סירין לאבס" הישראלית השיקה אמש את הסמארטפון המאובטח בעולם • הסמארטפון מכיל את טכנולוגיית הגנת הפרטיות המתקדמת ביותר שקיימת כיום מחוץ לסוכנויות הביון • העלות: החל מ-54 אלף ש"ח

סולרין סירין לאבס סמארטפון (צילום סירין לאבס)
סולרין סירין לאבס סמארטפון (צילום סירין לאבס)

הייתם שוברים תכנית חיסכון בשביל לרכוש סמארטפון? אמש (יום ג'), השיקה חברת Sirin Labs הישראלית של היזם משה חוגג, את מכשיר הדגל שלה "הסולרין",אלא שבכדי לרכוש את המכשיר תאלצו להיפרד מ-54 אלף ש"ח.

מה יש בSolarin שכל כך מייקר את מחירו? הסולרין בא עם מעבד Qualcomm Snapdragon 810, אומנם קצת ישן, אך בעל יכולת אבטחה מעולה. כמו כן, סוללה 4000 mAh הנחשבת לחזקה ביותר. מצלמה אחורית של 23.8 מגה פיקסל עם מפתח צמצם ƒ/2.0, פוקוס לייזר ופלאש מרובע-גוונים. מצלמה קדמית בעלת 8 מגה פיקסל. מערכת סאונד בעלת שלושה רמקולים ועיצוב יוקרתי הכולל חלקי מתכת ועור איכותיים המיוצרים ידנית בשווייץ. מעל הכל, המכשיר מצויד בטכנולוגיות הטובות בעולם לאבטחת והצפנת מידע.

ה"סולרין" מצויד בשכבת הגנה שפותחה במיוחד עבורו, על ידי חברת "זימפריום" הישראלית. שכבת ההגנה נועדה להגן מפני איומים ומתקפות סייבר, מבלי לפגוע בביצועים או בחוויית השימוש של הלקוח. בנוסף, הרוכשים יהנו מהצפנת  256bit AES. טכנולוגיה המתוארת כ”טכנולוגיה שבה משתמשים צבאות ברחבי העולם בכדי להגן על התקשורת שלהם".

פונקציית ההגנה של המכשיר מופעלת באמצעות מתג אבטחה בצידו האחורי של המכשיר. לחיצה על המתג מכניסה את הטלפון למצב מוגן המאפשר חבילה של שיחות והודעות מוצפנות.

אם חשבתם שזה רעיון לא רע להוציא כזה סכום על נייד, תתאכזבו לשמוע שהחברה לא מתכננת לפתוח חנות בארץ. החנות הראשונה תתפתח היום בלונדון, ובמהלך החודשים הקרובים יפתחו סניפים בארה"ב, רוסיה ובמפרץ הפרסי.

השארת תגובה