ילד חרדי תקף צוות כיבוי ונעצר על ידי המשטרה

שוב פעם זה קורה בעיר החרדית מודיעין עילית: צוותי כיבוי הוזעקו לשריפת קוצים ברח' שאגת אריה בעיר אך הותקפו ע"י ילדים במהלך פעולות הכיבוי באמצעות זריקות אבנים ודרדור סלעים • אחד הילדים נתפס ונלקח לתחנת המשטרה

ילדים ממודיעין עילית רוגמים את צוותי הכיבוי באבנים
ילדים ממודיעין עילית רוגמים את צוותי הכיבוי באבנים

שוב פעם זה קורה בעיר החרדית מודיעין עילית: צוות כיבוי הוזעק לשריפת קוצים ברח' שאגת אריה במודיעין עילית. אלא שאז הותקפו לוחמי האש במהלך פעולות הכיבוי באמצעות זריקות אבנים.

בעקבות האלימות לוחמי האש וצוותי הכיבוי הפסיקו את פעולות הכיבוי ולוחם אש שהיה בסמוך לרכב הכיבוי הספיק לתפוס את הנער עד להגעת ניידת משטרה. רכב הכיבוי וצוותו ליוו אותם לתחנת המשטרה להגשת תלונה.

האירוע הנוכחי מצטרף למספר אירועי זריקת אבנים והצתות של קוצים שהיו בשבועות האחרונים שבוצעו ע"י קבוצות ילדים ונערים חרדים "אנו רואים בחומרה את המגמה שנוצרה ולא יתכן שלוחמי אש שמגיעים לבצע את עבודתם יותקפו ויהפכו למטרות נעות,אנו נמשיך לפעול בשת"פ עם המשטרה ונציגי העיר למגר את התופעה הבזוייה" אמרו בשירותי הכבאות

יצויין כי בסוף השבוע האחרון ילד מהעיר החרדית מודיעין עילית שזרק אבנים לעברם של נלוחמים והמתנדבים הגיע לתחנת הכיבוי ביישוב מתיתיהו כשבידו מכתב התנצלות ובקשת סליחה על האירוע בו מספר ילדים התגודדו והשליכו אבנים ואף דרדרו סלעים לעבר צוותי הכיבוי והמתנדבים שפעלו לכיבוי הדליקה "לכבוד הכבאים שלי" פותח הילד את מכתבו "אני מתנצל ומבקש סליחה על זה שזרקתי אבנים" לאחר מכן הילד ממשיך במכתבו ובסופו הוא שוב מתנצל וכותב "חשבתי על זה ואני מצטער מאוד ומבקש סליחתכם"

תגובה אחת
  1. מזעזע
    לא יאומן
    קשה לעכל
    איך ילדים מגיעים לכזו כפיות טובה
    זה לא נתפס!

השארת תגובה