מחר בחיפה: הפגנה נגד סעודיה וישראל

מחר בערב צפויה להתקיים הפגנת מחאה של פעילי חד"ש מול הקונסוליה הצרפתית בחיפה נגד "התוקפנות הסעודית בתימן, שנתמכת ע"י ארה"ב ובעלות בריתה, לרבות ישראל" • להפגנה הוזמנו גם חברי כנסת מהמפלגה הערבית המשותפת

הפגנה נגד ישראל
הפגנה נגד ישראל

הפגנת מחאה נגד 'התוקפנות הסעודית בתימן' צפוייה להתקיים מחר בערב בעיר חיפה ותכלול מחאה גם נגד ארה"ב ובעלות בריתה, "לרבות ישראל" שתומכים בתוקפנות הסעודית כך על פי דברי המארגנים.

לדברי המארגנים מדובר בהתארגנות מקומית עליה נמנים גם פעילים מתנועת חד"ש "אנו עומדים לימינו של העם התימני ושל כוחות ההתנגדות, מול הניסיון הסעודי למנוע קיומה של מדינה שאינה כנועה להגמוניה שלה במפרץ" אומרים המארגנים ומוסיפים "תכנית זו תיכשל, כשם שנכשלה המזימה למיטוט סוריה".

ההפגנה צפויה להתקיים בהשתתפותם של רבים מול הקונסוליה הצרפתית ברחוב הגפן בחיפה, וזאת "במחאה על תמיכת צרפת בסעודיה ועל עסקאות הנשק הענקיות, אשר משמשות לטבח באזרחי תימן"

מארגני האירוע הזמינו למחאה גם חברי כנסת מהמפלגה הערבית המשותפת אך טרם ברור אם יטלו בה חלק.

תגובה אחת
  1. הם טועים. אנחנו צריכים להיות לטובת סעודיה, כי החות'ים רודפים ומענים את היהודים. הם חרטו על דגלם את שנאת ישראל ואת המוות לישראל וליהודים. הם אנטישמים נוראיים. לכן, אני כיהודי תימני בעד סעודיה שתשמיד אותם אמן.

השארת תגובה