חלום: רוצה להוריד 4 עד 5 ק"ג מהמשקל בחודש?

מהיום הדיאטה זמינה יותר: חברת רוטס רוצה להציע לך ביחד עם המוצר החדש שלה ובליווי ד"ר רינה גרנות לצאת לדרך ♦ יש לך אירוע בקרוב? את מתוסכלת מדיאטה שמתחילה כל יום מחדש? דיאט פור יו של רוטס, מנצח את תחושת הרעב ♦ כנסי ואולי תזכי לקבל ליווי צמוד ללא תשלום עד למשקל הרצוי • ערב פסח זה הזמן שלך להירשם

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ד"ר רינה גרנות עלתה מארה"ב לפני כ-25 שנים. תזונאית מוסמכת, בוגרת אוניברסיטה, תואר Phd בתזונה ורפואה טבעית, תואר M.A במודעות ותקשורת ומורה מוסמכת להתעמלות. במהלך השנים הקימה קליניקה פרטית לייעוץ וטיפול במגוון רחב של נושאים בתחומי הבריאות הטבעית.

"בולם רוגזו יפחית אוכלו ויגבר תנועתו", אומרת גרנות, "אלו ראשי תיבות שפרסם הרמב"ם, עקרונות שיפים לנצח… אז כמו היום, פעם ידעו שמעט תפוחי האדמה והעצמות שהבעל הביא הביתה זה מה שאשתו תכין, מרק בדוחק ויגידו אמן.
היום מתוך הברכה והשפע, אנו מבולבלים, כבדים, מיואשים מהמאמץ לבחור מזון בריא. ובכלל האם לאכול בריא פירושו פחמימות או חלבונים, שניהם ביחד או כל אחד לחוד. וירקות שיא הבריאות או שיא ריסוס? או בכלל לקחת גמ"ח בשביל ירקות אורגנים… ולארוחה פשוטה משפחתית כבר צריך מהנדס מזון אחד לפחות.. איך עושים סדר?"

כמוסות Diet 4 You הן הפתרון המושלם לירידה במשקל. הכמוסות מכילות רכיבים טבעיים, שכל אחד בפני עצמו יעיל להרזיה ויחד, וכמקשה אחת, קיימת ביניהם סינרגיה מדהימה שגורמת לתחושה של שובע, שריפת שומנים, הגדלת מסת השריר וחיזוק הגוף. כמו כן, הכמוסות יעילות מאוד לדיאטה. שימו לב לדבר החשוב ביותר: בניגוד לדיאטות אחרות, אין מדובר בדיאטה חריפה, אלא בדיאטה ידידותית. הדיאטה גורמת לירידה איטית ומתונה של 4 עד 5 קילוגרמים בחודש, בשילוב תזונה נכונה ופעילות גופנית.

ד"ר רינה גרנות ביחד עם כמוסות הדיאט פור יו של רוטס, יעזרו לכן להגשים חלום ולרדת במשקל. אז קדימה, שכנעי אותנו שאת המתאימה לתפקיד ונצא לדרך ביחד, בליווי צמוד ונדווח בטור שבועי את הזוכה המאושרת עד לירידה המיוחלת.

את הבקשות יש לשלוח לכתובת המייל: dietrots@gmail.com

חברת 'רוטס', החברה האיכותית והמובילה בתוספי מזון, מייצרת בשבילך את הפתרון המושלם לחיזוק הגוף, לחיזוק המערכת החיסונים, לשיפור תפקוד האיברים, לנסיכת חיוניות ומצב רוח משופר ועוד.

החזון של רוטס להעניק אורח חיים איכותי, בריאות ויופי ברמת טיבעיות הגבוהה ביותר למקסימום אנשים בישראל .בין מגוון המוצרים הרבים אפשר למצוא את המסטיק תימני, ביו כורכומין, דיאט פור יו, ולריאן כמוסות, כלורלה, לקסי קול, מוריגנה, שורש כורכום, כמוסות תה ירוק ועוד.

  • 'רוטס' – כל כמוסה ממשפחה טובה!
  • ניתן להשיג בבתי הטבע ובית המרקחת המובחרים

 

תגובה אחת
  1. איפה אפשר לרכוש אותם?

השארת תגובה