עושים שינוי קטן • מרעננים את חדרי הילדים בקלות

איך אפשר להרגיש התחדשות בחדרי הילדים מבלי להזיז קירות? מה יתן להם מרחב? ואילו אביזרים ישדרגו את החדר משמעותית? • טיפים מרעננים

רהיטי דורון חדר עומר
רהיטי דורון חדר עומר

 

לקראת חג הפסח ועונת האביב זו הזדמנות מצוינת לרענן את חדר הילדים, לזרוק את הישן ולהכניס אנרגיות חדשות, אפילו באמצעות שינויים קטנים ניתן ליצור שינוי משמעותי ולהכניס אווירה מרעננת ואביבית. סמנכ"ל רהיטי דורון, אסף טייכמן, מעניק טיפים ועצות לרענון בקלות של חדרי ילדים עם הריהוט הקיים, כאשר הסוד טמון בפריטים שמסביב:

  1. שינוי מיקום הרהיטים 

שיניתם את מיקום הרהיטים בחדר וכבר קיבלתם חדר חדש בעיני המשתמש… הילד כבר גדל, הצרכים והשימושים שלו השתנו, זה הזמן לשנות את העמדת הרהיטים בחדר, בחרו לשנות את העמדת הריהוט בצורה הטובה ביותר בהתאם לשעות הפעילות של הילד והשימוש שלו בכל פונקציה, כך תנצלו בצורה מיטבית את התאורה הטבעית הנכנסת לחדר במהלך היום. חלל החדר ייראה שונה ובדרך כלל גם גדול יותר. שינוי במנורות או הוספת אהילים אף הם יכולים לעזור.

  1. שינוי צבעוניות בחדר

ראשית – צבעוניות הקירות, אפילו בצורה חלקית היא דרך נוספת ליצירת שינוי מיידי. אומנם צביעה יכולה להוות בעיה וקשה יותר ליישום אך לא חסרים פתרונות יצירתיים. מדבקות קיר אשר עושות הבדל גדול בעיצוב. גם עם קירות לבנים זוהי דרך מעולה לשילוב צבעוניות בחדר, מתן "אופי" לחדר וגיוון החלל, זאת מבלי הצורך במחויבות רבה למדבקה, כשמחליטים שנמאס, מגרדים ומחליפים.

שנית- שימוש באקססוריס בחדר, היא דרך נוספת להוסיף צבעים ולשנות את אווירת החדר. על ידי הוספת ווילונות, כריות, שטיחים, שינוי מצעי המיטה או אף כיסא לשולחן עוזר לקבלת הצבעוניות החדשה, זאת כמובן תוך שילוב הצבעים בצורה נכונה היוצרת הרמוניה בחדר.

שלישית- שינוי צבעוניות ברהיטים, אם אפשר בחלקי רהיט, שילוב שידה בצבעוניות שונה, חזית מגירה או דלת של כוורת בחדר, נותנים לחדר אוירה מחודשת וחמימה בשינוי קטנטן.

  1. אביזרי אחסון

פתרון עיצובי נוסף לשדרוג חדר הילדים, המשלב יופי ופונקציונליות ניתן להשיג באמצעות קופסאות צבעוניות לאחסון. קופסאות פח מקסימות לאחסון, המשלבות פרקטיות ונוחות. הן לא מכבידות על החלל ואף משדרגות כל חדר. מוצר נוסף לשילוב בחדר, החבית-תא – אשר מעבר להיותו מוצר רטרו, צבעוני ומעוצב, משמש לאחסון צעצועים, כביסה, או אפילו כפח אשפה ואף יכול לשמש כשרפרף לישיבה וכהדום לרגליים.

  1. שילוב מראה בחדר

רצוי לשלב בחדר מראה לנוחות המשתמשים בחדר, המראה בנוסף להיותה אביזר שימושי, היא מגדילה את המרחב של החדר, שילובה בחדר תיתן רושם של חדר גדול ומרווח יותר.

יחד עם זאת, כל חדר דורש התחשבות שונה בחלל ובכמות האור הטבעי הנכנס לחדר. בחירת האביזרים לחדר תהיה תוך הקפדה על פונקציונאליות ומקום החלל בחדר על מנת ליצור עבור הילדים, מקום רגוע ונעים.

רהיטי דורון- ארון בר 2650 שח ומערכת עבודה בר 1250 שח בצבע לבן החדש. צילום יחצ רהיטי דורון (Custom)

 


 

רשת רהיטי דורון מציעה: מתנות מיוחדות לחג הפסח

סט מצעים מעוצבים למיטת ילד/יחיד, פרי עיצובה של המעצבת אורית טראוב. המצעים עשויים 100% כותנה ומגיעים בשלושה גוונים: ירוק, ורוד ותכלת. הסט כולל: סדין, ציפה וציפית למיטת יחיד. מידות: סדין 90X190, ציפה 150X200, ציפית 50X70. מחיר: 350 ₪

     


 

כריות נוי מדליקות ומעוצבות בסגנונות ומעולמות שונים כמו: כרית במראה ג'ינס בגוון ורוד בשילוב אלמנטים עיצובים שונים, כרית מעוצבת בסגנון נעלי ALL STAR ועוד. כל הכריות עשויות 100% כותנה קנווס ומגיעות בגדלים שונים. מחיר: 59-99 ₪

 

 

 מתנה מקורית בצורת מתלים דקורטיביים לתליית חפצים שונים כמו: מעיל, תיק, מפתחות בשילוב מדבקות קיר מיוחדות. מתלה עץ– מדף מתכת בשילוב מדבקת קיר ייחודית מעוצבת ושלושה ווים לתלייה. מתלה ענף– מתלה ענף ממתכת עם ארבעה ווים לתליה בשילוב מדבקת קיר של ציפורים ועלים. מחיר: 99 ₪

 

תגובה אחת
השארת תגובה