"הפך אדיש לפיגועים" • סתיו שפיר נגד נתניהו

חברת הכנסת סתיו שפיר (המחנה הציוני) תקפה הערב את המדיניות הביטחונית של ראש הממשלה • בפוסט שפרסמה ברשת החברתית טוענת שפיר כי נתניהו הפך אדיש לפיגועים • "ברוכים הבאים לחיים שלכם על-פי נתניהו"

נתניהו והכלבה קאיה. צילום: פייסבוק
נתניהו והכלבה קאיה. צילום: פייסבוק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת הכנסת סתיו שפיר (המחנה הציוני) תקפה הערב את המדיניות הביטחונית של ראש הממשלה בנימין נתניהו וטוענת כי נתניהו הפך אדיש לפיגועים: "נתניהו לא מתרגש מאוד מההידרדרות הביטחונית בחודשים האחרונים. ראש הממשלה שלנו הפך אדיש לפיגועים. מבחינת ראש הממשלה, האלימות הפלסטינית הרצחנית שתוקפת אותנו היא לא מכשול בפני העתיד שלנו – היא העתיד שלנו" תקפה חברת הכנסת הצעירה.

"נתניהו הוא ראש הממשלה הראשון והיחיד בתולדות ישראל שכל מה שיש לו להציע לעם שלו זו ההבטחה ששום דבר לא ישתנה לעולם. בלי עתיד, בלי תקווה, בלי חלום. חיים מפיגוע לפיגוע, מדקירה לדריסה, מסבב אלימות לסבב אלימות. ברוכים הבאים לחיים שלכם על-פי בנימין נתניהו" הוסיפה שפיר

"למרות מה שחלק מהנהגת הימין טוענת" ממשיכה שפיר ואומרת "הפלסטינים קיימים עם פ' דגושה או בלעדיה" ובכך עקצה את חברת הכנסת ענת ברקו שטענה כי אין עם פלסטיני. "הגיע הזמן להתמודד עם המספר הזה ועם האנשים שעומדים מאחוריו. בכירי מערכת הביטחון מתריעים, מזהירים, מפצירים ומתחננים בפני ראש הממשלה כבר שנה שלמה לקחת יוזמה. מנסים להסביר לו שכדי לשמור על החיים של כמה שיותר ישראלים, צריכים להיות בצד השני של הגדר כמה שפחות אנשים שכבר אין להם מה להפסיד. הייאוש – מסבירים שוב ושוב ראש אמ"ן וראש השב"כ, האנשים שמכירים את השטח טוב מכולם – הוא הגפרור שמצית את האש."

תגובה אחת
  1. על ראש הגנב בוער הכובע

השארת תגובה