"בואי בשלום" • רועי ידיד בקליפ חדש

בואי בשלום הוא שיר חופה חדש המבוסס על מילות לכה דודי; 'בואי בשלום עטרת בעלה… בואי כלה', את הלחן הוא "התרים" משיר קיים מעבר לים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רועי ידיד (35), הוא אומן ישראלי מוערך, לצד שירי קודש, הוא כותב ויוצר שירים מקוריים המגיעים "מהבטן". בזמנו החופשי הוא סולן להקת "ענבי הגפן" המצוינת. כעת, בין חורף לאביב, בשיאה של עונת החתונות, משחרר רועי ידיד סינגל חדש המתלווה לו קליפ וידיאו מרהיב ומושקע.

בואי בשלום הוא שיר חופה חדש המבוסס על מילות לכה דודי; 'בואי בשלום עטרת בעלה… בואי כלה', את הלחן הוא "התרים" משיר קיים מעבר לים. הרעיון לשיר נוצר מבקשת כלה אמריקאית שרועי הופיע אצלה בחתונה, שרצתה להיכנס לחופה עם לחן השיר המקורי באינטרפרטציה יהודית. וכך נולד לו השיר החדש.

התוצאה: שיר חופה יפהפה, שרועי משחרר לציבור בעיבוד שמתחיל מינימליסטי ומתפתח עם השיר, ובביצוע מרגש המשתלב עם קולו הקטיפתי. את רועי מלווים בנגינה חברי להקת ענבי הגפן וזה בהחלט מתחבר למה שרועי ידיד עושה כמעט מידי ערב על במות ברחבי הארץ ובעולם: לשמח חתן וכלה!

הסינגל/קליפ החדש, מצטרף לעשייה ברוכה וגדושה בתחום המוזיקה היהודית: 4 אלבומים עד כה (2 אלבומים מקוריים ו 2 כסולן להקת החתונות 'ענבי הגפן') ועשרות סינגלים שהפכו ללהיטים ברחבות הריקודים, באולמות השמחה ובתחנות הרדיו בישראל.

השארת תגובה