"רמי לוי עקב וחדר לחיי האישיים" • במשטרה חוקרים

סמנכ"ל לשעבר בחברת 'רמי לוי תקשורת' פירסם נתונים חמורים על החברה והמשטרה זימנה בכירים לחקירה • העובד מספר: כך 'מטפלים' בפניות הלקוחות ועוקבים אחריכם מסביב לשעון • בחברה טוענים: מדובר בסחיטה

אלקנה אלון | צילום: אוראל כהן, מתוך עמוד הפייסבוק של אלקנה אלון
אלקנה אלון | צילום: אוראל כהן, מתוך עמוד הפייסבוק של אלקנה אלון
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

פוסט זועם שפירסם סמנכ"ל לשעבר בחברת התקשורת של רמי לוי הביא לפתיחתה של חקירה במשטרת ישראל. היום הוזמנו בכירים בחברת רמי לוי תקשורת לחקירה במשטרת מרחב ירושלים, בחשד למעקב ושימוש לא חוקי שנעשה במערכת האבטחה של חברת רמי לוי תקשורת, המספקת שירותי סלולר וירטואליים.

לפני חודש וחצי העלה אלקנה אלון, סמנכ"ל לשעבר בחברה, פוסט ארוך לרשת החברתית ובו תיאר את מה שהגדיר 'מעשי הזוועה', אותם חובים לטענתו העובדים בחברת התקשורת של רמי לוי.

בין היתר, נטען בפוסט כי "לכל חברת סלולר חייב להיות בלילה מוקד שמטפל בפניות של לקוחות שאבד או נגנב מכשירם. מוקד כזה פירושו, עובד שעובד וגרוע מכך אף מרוויח שעות נוספות שכן זו עבודת לילה. לא יקום ולא יהיה פסקו רמי ואופיר. שלוש וחצי שנות קיום של החברה, פשוט עבדנו על כל הלקוחות. מי שהיה מתקשר למוקד בשעות הלילה, היה שומע הודעה שאומרת שיש עומס קצת, תשאירו מספר שצריך לנתק ואנחנו ננתק. לא דובים ולא יער. כל פעם היינו צריכים למחוק את ההודעות שנצברו, פעם, אחת העובדות מחקה 2000 ומשהו הודעות. אם לא הבנתם, אף אחד לא הקשיב להודעות, אף אחד לא אייש את המוקד. לחסוך כסף לעסק זה מעל הכל וטובת העסק, רק היא על הפרק", כתב.

עם זאת, טענו אז בקירבתו של רמי לוי, כי זמן קצר לפני פרסום הפוסט שלח אלקנה הודעת וואטסאפ מאיימת לעובד שהתלונן: "60 דקות בדיוק משליחת הודעתי אליכם. זהו הזמן שאמתין לביצוע העברת זה"ב לחשבון שלי בבנק אגוד בסך 450 אלף שקל". הכסף שאתם חייבים לי והנזק שגרמתם בוודאי מוערכים בהרבה מעבר לסכום זה. אבל כדרכם של פשרות". זאת, בנוסף לדרישה להפסקת העבודה המיידית עם אחד מספקי החברה. "לא יעלה על הדעת שאדם שגנב ממני את סודותיי ותוכניותי יעשה עושר במרמה מאותה גניבה אצלכם בבית".

עם פרסום הידיעה, על החקירה שנפתחה במשטרת מרחב ירושלים, הגיבו כי "במסגרת חקירה המתנהלת בירושלים, נחקרים בכירים בחברה ציבורית הנסחרת בבורסה".

השארת תגובה