על חם • צפו בחוליית השודדים נלכדים באישון ליל

מעצר מהסרטים: חוליית השודדים נזקקו ל"השלמת הכנסה", אך את בלשי המשטרה זה לא עצר • לאחר עשרות שודים, פריצות למוניות וגניבות רכוש, יצאו הבלשים לתעד את השוד הבא בסדרה • ולאן נעלמו המטבעות שנשדדו?

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

משטרת ישראל עצרה שני צעירים תושבי אשדוד בשנות ה-20 לחייהם בעת שפרצו למספר מוניות בעיר קריית גת.

להערכת המשטרה, השניים אחראים על עשרות התפרצויות למוניות במהלך החודש האחרון במספר ערים באזור. הבלשים שעקבו אחר השניים, בעת שפרצו למונית נוספת, ביצעו את מעצרם תוך שאלה מפזרים את מאות המטבעות בסמוך. מעצרם הוארך בבית המשפט במספר ימים.

עשרות התפרצויות למוניות אירעו במהלך החודש האחרון בערי מרחב לכיש – אשדוד, אשקלון, קריית גת, קריית מלאכי ויישובי האזור, הגיעו לסופן בסוף השבוע האחרון. במהלך ההתפרצויות, פרט לגרימת הנזק לרכבים, על פי החשד גנבו החשודים אלפי שקלים, פלאפונים, תכשיטים וכרטיסי אשראי בהן בוצעו חיובים בסכום של אלפי שקלים.

לאור רצף האירועים ופריסתם הטריטוריאלית, הוטלה המשימה ללכידת הפורצים על היחידה המרכזית של מרחב לכיש במשטרת ישראל. במהלך פעילותם בסוף השבוע האחרון, הבחינו הבלשים בשני החשודים המגיעים לעיר קריית גת. במהלך המעקב אחריהם נצפו השניים פורצים לשלוש מוניות ברחבי העיר ונוטלים מתוכם דברים.

בשלב מסוים, בהינתן האות, נעצרו השניים תוך שמנסים להימלט ותוך כדי כך משליכים את מטבעות הכסף. בלשי המשטרה הצליחו להשתלט על השניים ואלו נעצרו והועברו לחקירה בפני חוקרי היחידה המרכזית במשטרה. השניים בחקירתם קשרו עצמם למיוחס להם והודו אף בעשרות מקרי התפרצויות למוניות. מהחקירה עולה כי השניים בחרו בפתרון הפלילי לשם "השלמת הכנסה" וככל הנראה הכסף שהושג נועד לבזבוזים והנאות. בתום חקירתם נכלאו החשודים ומעצר הוארך בבית המשפט במספר ימים.

השארת תגובה