שיטת 3 השלבים: המסלול המהיר לעור מטופח ונקי

שיטת 3 השלבים של Clinique לטיפוח העור עם נוסחה שעוצבה ע"י דרמטולוגים ♦ 3 שלבים – 3 מוצרים – 3 דקות – פעמיים ביום ♦ עור נהדר מתחיל כאן

שיטת שלושת השלבים של קליניק
שיטת שלושת השלבים של קליניק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

 

אם את רוצה עור נקי באמת, השלישייה הזו תעשה לך את העבודה כמו שצריך. העור שלנו מכוסה בתאים מתים שהעין שלנו לא יכולה לראות. אבל זה בהחלט משפיע על העור שלנו, עם הזמן בנראות שלו וגם באיכות הבריאותית שלו. בקליניק מדגישים, כי לפני הכל צריכה להיות חשיבות גבוהה מאד לניקיון וטיפוח העור. אם לא ננקה נכון, הקרם הטוב ביותר לא יוכל לתת מענה מהיר והולם לעור שלנו. הרי אף אחת לא רוצה להגיע למצב בו העור נראה נפול וחסר ברק וחיוניות. לכן, כל כך חשוב להקפיד על הניקיון הנכון של העור ורק אז להמשיך בשגרת הטיפוח והפינוק של העור. לשם כך, ייצרו בקליניק את שיטת שלושת השלבים שעושה נפלאות לעור הפנים.

שלב ראשון-ניקוי

הסבון הוא הדרך המועדפת לניקוי עור הפנים עפ"י הדרמטולוגים של .Clinique מותיר את העור רענן, נקי ונינוח, לעולם לא מתוח או יבש. לבחירתך סבון מוצק או נוזלי: Liquid Facial Soap נוזלי – סבון נוזלי לפנים בהתאמה לסוג העור יבש/רגיל/שמן

  • הוראות שימוש: פעמיים ביום על עור נקי מאיפור, להמשיך עם נוזל ההסרה המתאים.
  • מחיר: 150.71 ₪

 

שלב שני-הסרה

בעזרת Clarifying Lotions נוזלי הסרה המבצעים פעולת הסרה של תאים מתים ובכך מאפשרים למוצרי הלחות לפעול ביתר יעילות ומסייעים לשמור על עור בהיר ונקי. מי הסרה מס' 1 מיועדים לעור יבש.

  • הוראות שימוש: פעמיים ביום לאחר השימוש בסבון ולפני השימוש בלחות.
  • מחיר: ל- 200 מ"ל 150.71 ₪ ל- 400 מ"ל 233.01 ₪

 

שלב שלישי-לחות

בעזרת  Dramatically Different Moisturizing Lotion/Gel תחליב/ ג'ל לחות בעל נוסחה מדעית. מספק לכל עור את הלחות לה הוא זקוק. לבחירתך ג'ל נטול שומן או תחליב.

  • הוראות שימוש: פעמיים ביום לאחר פעולת הניקוי וההסרה, כולל אזור העיניים.
  • מחיר: 173.52 ₪ ל- 50 מ"ל, 337.12 ₪ ל- 125 מ"ל

 

להשיג ברשתות הפארם, אפריל, המשביר לצרכן ופרפומריות נבחרות

ובאתר של קליניק www.clinique.co.il

 

 

תגובה אחת
  1. משתמשת בסבון אנטיאיג'ינג של סבון סבון
    מצוין לעור וחוסך קניה של קרם לחות יקר ללילה

השארת תגובה