גנבתם לי את הרכב? תדאגו שלא אשלם קנס

בעלת רכב ספורט נחשפה לבעיה לא פשוטה: נערים גנבו את הרכב ל'נסיעה קצרה' והיא הוצרכה לשלם קנס על החניית הרכב במקום שאינו שלה • היא מצאה פטנט בו גם הגנבים יוכלו להמשיך במעשיהם וגם היא לא תשלם קנסות

הפתק המקורי שהוחזר עם המכונית
הפתק המקורי שהוחזר עם המכונית
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

רכבי יוקרה חשופים לגנבות רכב רבות, אך יש מי שגם מצליח לעצור את הגנבים – ללא עזרה מהמשטרה, חוקרים וחברות ביטוח. תושבת פורטלנד שבארצות הברית, המחזיקה ברכב ספורט פופולרי של חברת הונדה, סבלה שוב ושוב מגנבים צעירים שנטלו את הרכב ל'סיבוב' והשאירו אותו בתחנתה הראשונה אליה הגיעו. כשהיא נדרשה לשלם קנס בפעם השלישית, היא החליטה לעשות מעשה, אולי היצירתי ביותר שהכרתם אי פעם – היא השאירה מכתב מיוחד לגנב שבדרך…

במכתב שכותרתו "אם אתה קורא את זה, כנראה שגנבת את רכבי" פנתה בעלת הרכב לגנב 'היקר' והסבירה לו שהיא מעוניינת לת לו טרמפ חינם, והוא רק צריך להתקשר.. "אני אדם נחמד ובוודאי הייתי נותנת לך טרמפ, אבל ברור שאני לא שם. הייתי רוצה לקבל רכב שקשה יותר לפרוץ אליו ולגנוב אותו, אבל אני מרוששת ונתקעתי עם הדבר הזה. אז, אם קלטת אותי, רק השאר את הרכב הזה והמשך בחייך. אף אחד לא יחקור את המקרה הזה לעומק".

"רק טובה אחרונה, אל תשאיר את הרכב במקום שיגררו אותו. אם אשלם עוד פעם על גרירה של הרכב הגנוב שלי אני אאבד את שפיותי. בתוך תא הכפפות יש מעטפה. רק תשאיר את הרכב איפשהו בשכונה, תשים את הפתק במעטפה ותדחוף אותה מתחת למגבים. בסופו של דבר מישהו יתקשר אלי ואני אבוא לקחת את הרכב שלי".

"זה מצב בו כולם מנצחים. אני לא אצטרך להיתקע שוב עם חברות ביטוח, תלונה למשטרה ואוטובוסים ואתה לא תצטרך להרגיש רע אחרי שגנבת ממישהי נחמדה", הסבירה בעלת הרכב את הבקשה המשונה.

בטח שאלתם את עצמכם מה קרה בסוף.. מסתבר שזה אכן עובד. רק ארבעה ימים חלפו ותושב השכונה שראה את הפתק התקשר לבעלת הרכב שקיבלה את רכבה, הפעם ללא עלויות גרירה וביטוח. "אני חושבת שזה עבד. הם הותירו את הרכב בחזית של איזה בית", סיפרה בעלת הרכב המאושרת.

השארת תגובה