ישי: "שוברים שתיקה אשמים" • לוינסון: "אתה אשם"

דקות ספורות לאחר היוודע הרצח הנורא, פרסם יו"ר 'יחד', אלי ישי, הודעת גינוי לפיגוע: "ההסתה שמנהלים "בצלם" ו"שוברים שתיקה גרמו לפיגוע" • עיתונאי 'הארץ' חיים לוינסון: "אתה אחראי לרצח הנתעב" • דוברו של ישי לא נשאר חייב

אלי ישי
אלי ישי
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הפיגוע בעותניאל מצית שוב את האש בין הימין לשמאל. דקות ספורות לאחר היוודע הרצח הנורא ביישוב, פרסם יו"ר 'יחד', אלי ישי, הודעת גינוי לפיגוע כשהוא מאשים את ארגוני השמאל הקיצוני 'בצלם' ו'שוברים שתיקה' בהסתה וטוען כי הם האחראים לרצח.

בהודעה שפרסם כתב ישי: "פיגוע בעותניאל: "בצלם" ו"שוברים שתיקה" הם האחראים לעוד רצח נתעב. אני המום ומזועזע מהפיגוע הרצחני בעותניאל. האכזריות של המרצחים איננה יודעת גבולות. שוב אנו פוגשים את פני הרשע והרוע חסר המעצורים. רצח נוראי של אשה יהודית הי״ד בתוך ביתה הפרטי כשכל חטאה הוא היותה יהודית ישראלית. המאבק בהסתה צריך להמשך ביתר שאת. ההסתה הפלסטינית לצד זו הישראלית שמנהלים ארגוני השמאל ״בצלם״ ו״שוברים שתיקה״ היא האחראית לעוד רצח נתעב. יקום ה׳ דמה".

דבריו של ישי, שכאמור פורסמו דקות ספורות בלבד לאחר הפיגוע, זכו לביקורת חריפה מגולשים רבים אחד מן המגיבים הוא העיתונאי חיים לוינסון המשמש ככתב לענייני התנחלויות של עיתון הארץ. לוינסון כתב בתגובה לדבריו של ישי: "לדעתי אתה אחראי לרצח הנתעב. ההסתה שלך הביאה לשפיכת הדם. דמה של הנרצחת על ידיך"

מי שהגיב לדברים החמורים של לוינסון הוא מני חדד דוברו של ישי שעקץ אותו בתגובה: "חיים אז עכשיו כאילו תפרסם את הנייד של אלי? או שתעביר ישירות לעזרא נוואי?" דבריו של חדד מגיעים לאחר שהבוקר פרסם לוינסון את מספר הטלפון של דור רפאלי שבבעלותו עומדת אפליקצית "בליינדספוט" המאפשרת לשלוח הודעות אנונימיות לאנשי קשר ובעקבות קמפיין נרחב נגד האפליקצייה עודד לוינסון גולשים ברשתות החברתיות לשלוח לו סמסים בעילום-שם.

יצויין כי על הודעתו של ישי ישנם תגובות נוספות ביניהם אוהדות ובחלקם נזעמות כשאחד הגולשים אף כינה את ישי, "חתיכת זבל,נבלה סרוחה".

2 תגובות
  1. כשאני רואה איך השמאלנים מתפוצצים, אני מבין שאלי ישי צודק, והאמת כואבת. ואני גם מבין שרק אלי ישי הוא ימין אמיתי, לא כמו בנט שסתם משחק אותה ימין. השמאלנים משתוללים רגע לפני החיסול שלהם, עוד מעט ויוציאו את שוברים שתיקה ובצלם אל מחוץ לחוק.

  2. אלי ישי צודק בכל מילה, כי כשהארגונים האלה מראים לעולם שחיילי צה"ל ויהודים הורגים ערבים ומוציאים דיבתנו רעה, באים ערבים וגם הורגים יהודים, כ"כ נכון ואמיתי. הצבעתי לו ואמשיך להצביע לו בעז"ה.

השארת תגובה