בסיוע משרד הכלכלה והתעשייה נחנך מרכז עסקים חדש

במעמד הרב הראשי לשעבר, הרב ישראל מאיר לאו, מ"מ ראש עיריית בני ברק, הרב אברהם רובינשטיין וסגן ראש עיריית בני ברק הרב מנחם אייזנברג ובסיוע הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה נחנך בעיר מרכז עסקים חדשני למגזר החרדי

מרכז עסקים חדש במגדלי שקל | צילום: משה גולשטיין
מרכז עסקים חדש במגדלי שקל | צילום: משה גולשטיין
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מרכז עסקים חדש נחנך במגדלי שקל בבני ברק. האירוע התקיים בהשתתפות הרב ישראל מאיר לאו שחנך את פתיחת המרכז על ידי קביעת מזוזה ובירך על פתיחתו: "מדובר בפעילות ברוכה בסיוע לעסקים קטנים. המקום ייתן לעסקים הקטנים כתף וסיוע כדי שיוכלו לצמוח ולהתפרנס בכבוד".

מרכז העסקים הוא הראשון מסוגו למגזר החרדי, והוא הוקם על ידי המעו"ף – הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים והממונה על התעסוקה במשרד הכלכלה והתעשייה. במרכז ניתן לשכור משרדים ועמדות בחלל פתוח, לקבל שירותי ייעוץ וליווי עסקי, הדרכות מקצועיות במגוון תחומים, סיוע בגיוס מימון והלוואה ועוד. המרכז, שנחנך היום, החל את פעילותו לפני מספר שבועות וכבר פועלים בו מספר עסקים מתחום הנדל"ן, ראיית חשבון ועוד.

המרכז מיועד ליזמים ועסקים קטנים הנמצאים בשנת פעילות ראשונה ומציע לעסקים בתחילת דרכם שירותים שונים וייעוץ לאורך התהליך – על מנת להביא לצמיחה וביסוס העסקים. בצורה זו, מקווים במרכז העסקים החדש, כי רבים שעובדים מהבית כיום או שאין ביכולתם לשכור משרד יוכלו להתפתח כעסק בתנאים אופטימליים באמצעות המרכז.

בשנה האחרונה למעלה מאלף עסקים ברחבי העיר בני ברק והסביבה נעזרו בשירותים השונים שמציע משרד הכלכלה והתעשייה בתחום העסקים והתעסוקה, בניהם קורסי הכשרה והכוון, ייעוץ תעסוקתי, סיוע לעסקים קיימים וליווי יזמים לפתיחת עסק.

ממלא מקום ראש עיריית בני ברק, הרב אברהם רובינשטיין שנכח באירוע אמר כי "פעילות מרכז העסקים משתלבת היטב עם מאמצי עיריית בני ברק ומעוף לפיתוח העיר, לעידוד יצירת מקומות תעסוקה חדשים". גם סגנו, מנחם אייזנברג הצטרף לדברים ואמר כי "פיתוח הפרנסה והכלכלה של העיר, תוך שמירה על אורח חיים מותאם ומוקפד הינה מבורכת. הצלחת מרכז העסקים החדש היא הצלחה שלנו".

יואל וינטראוב, מנהל מרכז העסקים הזמין את בעלי העסקים הפוטנציאלים, המעוניינים להתרחב ולהתבסס ולעבוד בצורה מסודרת, להגיע אל המרכז ולבחון את התאמתם לקבלת שירותינו".

תגובה אחת
  1. נהדר

    יפה מאוד שבכירי העירייה מבינים את החשיבות לעזור לעסקים.

    בעבר נפגשתי במעוף והדבר הועיל לי מאוד, הוצמד לי יעוץ עסקי ברמה גבוהה.

    חבל שלא נפגשתי בהם קודם

השארת תגובה