אבו מאזן: "אנו נגד טרור – סיימו את 'סרטן ההתנחלויות'"

בזמן שראה"מ נתניהו מגבה פעולות בטחוניות מהסיבה כי א"א לדעת מה יהיה ברש"פ ו"הג'יהד יכול להשתלט שם בכל רגע", מבהיר אבו מאזן לנתניהו "שאף אחד לא יחלום שהרשות תתמוטט" • דורש להפסיק את "סרטן ההתנחלויות"

אבו מאזן | צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי
אבו מאזן | צילום: עמוד הפייסבוק הרשמי

בנאום שנשא היום יו"ר הרשות הפלסטינית אבו-מאזן, הוא האשים את ישראל באי-השגת הסכם שלום. "מה שקורה עכשיו בשטח זה שהסכסוך הופך לדתי וזה מסוכן. ההפגנות של הפלסטינים הן לא אלימות. איני מעוניין שהעם הפלסטיני יגיע לכדי ייאוש, אנו נגד אלימות וטרור", התחיל אבו-מאזן את נאומו שהוגדר בכלי התקשורת הפלסטינים "חשוב".

אבו-מאזן הוסיף והאשים את ישראל, "אנו מעוניינים בשתי מדינות לשני עמים. הישראלים דחו את ויזמת השלום הערבית. ייתכן שנתניהו אינו מעוניין בשלום. אני מקווה שישנה את דעתו", אמר,לא לפני שהתחיל במתקפה על מפעל ההתנחלויות, "יש להפסיק את ההתנחלויות. מאז 1967 ועד היום הכל לא חוקי, זהו סרטן בתוכנו. יום אחד הם ייצאו – בדיוק כפי שהיה בעזה".

לדברי גורמים ברש"פ, דבריו של אבו-מאזן שהחלו בהבהרה כי "לא נוותר עליה, שאף אחד לא יחלום שהרשות תתמוטט", בא בעקבות הדברים עליהן חוזר ראה"מ נתניהו שוב ושוב כשהוא מגבה פעולות פוליטיות ובטחוניות למיניהם בטוענה כי "אי אפשר לדעת מה יקרה ברשות הפלסטינית", ו"הג'יהד יכול להשתלט שם בכל רגע".

השארת תגובה