נרצח נוסף בגל הטרור: גנאדי קאופמן הי"ד, מקרית ארבע

ממשיך לגבות קרבנות: בבית החולים שערי צדק נפטר הבוקר מפצעיו גנאדי קאופמן הי"ד, תושב קריית ארבע, שנפצע באורח אנוש כשנדקר על ידי מחבל סמוך למערת המכפלה לפני כשלושה שבועות ● ‏הלוויתו תצא בשעה 15:30

גנאדי קאופמן הי"ד. צילום: היישוב היהודי חברון
גנאדי קאופמן הי"ד. צילום: היישוב היהודי חברון
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

גל הטרור ממשיך לגבות קרבנות: בבית החולים שערי צדק נפטר הבוקר מפצעיו גנאדי קאופמן הי"ד, תושב קריית ארבע, שנפצע באורח אנוש לאחר שנדקר על ידי מחבל סמוך למערת המכפלה לפני כשלושה שבועות.

‏הלוויתו תצא בשעה 15:30 בצהריים מרחבת המערה לבית העלמין העתיק בחברון.

קאופמן נפצע אנושות בפיגוע הדקירה ולאורך כל התקופה האחרונה נאבקו הרופאים על חייו. לעיתים, חל שיפור מסויים במצבו, אך לבסוף, לדאבון הלב, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

עם הגיעו לבית החולים שערי צדק דיווח ד"ר עופר מרין, מנהל יחידת הטראומה בבית החולים כי קאופמן, שאז עוד היה איסור על פרסום שמו, הגיע לאחר "שנפצע מכמה דקירות בפלג גופו העליון. לצערנו הוא הגיע במצב אנוש וללא לחץ דם. הפגיעות של הדקירה פגעו גם בלב, גם בריאות וגם באיברים אחרים בבטן. הוא נותח בשלב ראשון בחדר הטראומה, ומשם הוא עבר לחדר ניתוח, שבו הוא נותח במשך כשעה וחצי. בהמשך הוא הועבר ליחידה לטיפול נמרץ. מצבו עדיין אנוש, ולצערי הרב נשקפת לו סכנת חיים מיידית".

קאופמן הועסק בישוב היהודי בחברון במשימות אבטחה אך בתקופה האחרונה פנה לאנשי המקום וביקש להסב את העסקתו לתחומי התחזוקה והגינון. הפיגוע שבו נפגע באורח אנוש התרחש כשהיה בדרכו חזרה מעבודתו בסמוך למערת המכפלה.

מערת המכפלה בחברון

השארת תגובה