חיים כץ נבחר לתפקיד יו"ר מרכז הליכוד; הח"כים בירכו

שר הרווחה חיים כץ נבחר הערב לתפקיד יו"ר מרכז הליכוד אחרי בחירות סוערות ומרובות מועמדים ● השר ישראל כ"ץ, יו"ר מזכירות הליכוד שתמך בשר הרווחה לתפקיד בירך: "ברכות לידידי חיים כץ על ניצחונו בבחירות ליו"ר המרכז. נתניהו ניצח"

ח"כ חיים כץ. ככה מתלבשים חיים!
ח"כ חיים כץ. ככה מתלבשים חיים!
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שר הרווחה חיים כץ נבחר הערב לתפקיד יו"ר מרכז הליכוד אחרי בחירות סוערות ומרובות מועמדים. השר ישראל כ"ץ, יו"ר מזכירות הליכוד שתמך בשר הרווחה לתפקיד בירך: "ברכות לידידי חיים כץ על ניצחונו בבחירות ליו"ר המרכז. נתניהו ניצח. חיים כץ ניצח. הליכוד ניצח. ביחד נצעיד את הליכוד לניצחון".

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי מברכת על זכייתו של חיים כץ ליו"ר מרכז הליכוד: "אני מברכת את חיים על זכייתו, חיים איש עשייה אמיתי, מנאמני ארץ ישראל ואני בטוחה כי הוא יהיה יו"ר מרכז מצויין שישרת את ערכי הליכוד. מפגן אחוזי ההצבעה היום בבחירות ליו"ר המרכז הוא אות כבוד לחברים ולמפלגה כולה".

שר המדע אופיר אקוניס בירך אף הוא: ״מברך את יו״ר המרכז הנבחר, חברי חיים כץ. בהתמודדות דמוקרטית בין מועמדים מצויינים הכריעו חברי המרכז בצורה ברורה. כפי שהודעתי בתחילת המירוץ, אני מאמין שהשר כץ ידע להוביל את המרכז באחריות רבה, בשיקול דעת ותוך דאגה אמיתית לאינטרסים של תנועת הליכוד כולה".

לצידו של היו"ר הנבחר התמודדו לתפקיד הנחשק גם יו"ר וועדת חו"ב צחי הנגבי, ח"כ דודי אמסלם וח"כ ירון מזוז. בחירתו של כץ היא הפסד משמעותי לראש הממשלה נתניהו שתמך בהנגבי לתפקיד נגד כץ שנתמך על ידי יריביו הפוליטיים ישראל כץ וגדעון סער.

השארת תגובה