הרב ברלנד: לא ברחתי מהארץ

בראיון גלוי לב שהעניק אתמול הרב אליעזר ברלנד מנהיג 'שובו בנים' לתקשורת הוא הודף את כל החשדות נגדו ■ "אין לי בעיה להגיע ולהיחקר בארץ, אבל עורכי דיני לא מאשרים לי" טוען הרב

הרב אליעזר ברלנד
הרב אליעזר ברלנד
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אמש התראיין הרב ברלנד לחדשות ערוץ 2 שם הסביר את מעשיו בשנתיים האחרונות; "לא ברחתי מהארץ, נסעתי לשליחות כדי למנוע התבוללות".

לאחר שחרורו המפתיע של מנהיג קהילת 'שובו בנים', הרב אליעזר ברלנד ממעצר במשטרת הולנד, אמש התראיין הרב לחדשות ערוץ 2, שם הסביר את מעשיו בשנתיים האחרונות.

במהלך הראיון הכחיש הרב את כל החשדות שיש נגדו במשטרת ישראל, ואמר כי כל ההאשמות נגדו נובעים בגלל אנשים שרודפים אותו. הרב הוסיף כי הוא שמח שהוא נרדף ואמר: "אני מצטער שיש כל כך מעט טענות. התורה אומרת 'תהיה תמיד נרדף'. אתה רוצה להצליח בחיים? תהיה נרדף" אמר הרב. בראיון אמר הרב ברלנד כי למרות שידע שיש לו צו מעצר בישראל ומיד לאחר מכן נסע לחו"ל דבר שמתפרש כבריחה, הוא לא ברח אלא הגיע לחו"ל בשביל שליחות כדי למנוע התבוללות: "בסקנדינביה יש 70% התבוללות, פה (הולנד) זה 50%". כמו כן הוסיף כי הוא רוצה שיסגירו אותו, וטען שכשעצרו אותו בשדה התעופה בשבוע שעבר, מיד אמר להם תסגירו אותי לישראל.

השארת תגובה