אב החתן מסרטון החתונה: החוגגים לא הוזמנו

יממה לאחר פרסום הסרטון בו נראים אנשי ימין קיצוני חוגגים בחתונה את רצח משפחת דוואבשה, אומר שחר אשבל, אביו של החתן מסרטון החתונה ל'קול ברמה' כי הנערים שחגגו כלל לא הוזמנו

הצתת בית המשפחה בדומא. צילום: מתוך ויקיפדיה.
הצתת בית המשפחה בדומא. צילום: מתוך ויקיפדיה.
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שחר אשבל, אביו של החתן מסרטון החתונה שפורסם ובו מתועדים נערי נוער הגבעות כשהם רוקדים עם תמונות מאירוע ההצתה בכפר דומא, אמר הערב בראיון למהדורה המרכזית ב'קול ברמה' כי "התחושות קשות, לילה בלי שינה, צער גדול, הייתה לנו שמחה של בן ראשון שמחתנים, הכל היה שמח. על רגע שטות של כמה בני נוער אנחנו משלמים מחיר יקר. לא צפינו ולא ראינו".

לדבריו, "היינו באירוע אבל מטבע הדברים שבאים לשמחה מסתובבים ולא שולטים במה שקורה. זה משהו שהפתיע פתאום".

עם הזאת, הודה האב כי הבן שלו היה שייך לנוער הגבעות. "היה בעבר, הוא התחתן וכבר תקופה שהוא לא בסיפורים האלה, שנה מחוץ לעניינים, הוא אמר לי במפורש אני לא ראיתי את כל אלה שהיו בחתונה, חלקם הגיעו בלי הזמנה והתסיסו את כל הסיפור. זה לא על דעתנו ואנחנו נגד זה".

"אנחנו מאוד כועסים לא מבינים איך הסיפור הזה פתאום צץ לו, גם הבן שלי לא זומן לחקירה, הפכנו להיות קורבן עם האשמות. אנחנו אנשים ששירתנו את המדינה, לא חינכנו לאלימות, קרה מה שקרה. הבן שלי לא עשה שירות צבאי, הוא השתייך לקבוצה הזאת. הבחורים האלה לא כולם שלילים, יש אווירה ברחובות שמסתובבת נגד הקבוצה הזאת, אולי הייתה פה כוונה לסובב את כל מה שקורה מסביב עם מה שקורה עם העצורים של דומא".

השארת תגובה