עיתונאי ערבי 'פרגן' לישראל וקבל מאה אלף לייקים

פייסל אל קאסם העלה אמש פוסט בחשבון הפייסבוק שלו בו הוא תקף את משטרו של אסד ● בפוסט העלה אל קאסם תמונה של סמיר קונטאר ושל אסיר סורי הסובל מתת תזונה: "כך יצא מהכלא הישראלי סמיר קונטאר, עם כרס ודוקטורט וכך נראה מי שיצא מבתי הכלא של אסד"

צילום: מתוך הפייסבוק
צילום: מתוך הפייסבוק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

פייסל אל קאסם, עיתונאי ערבי המגיש תכנית טלוויזיונית ב'אל ג'זירה'. העלה אמש פוסט בו כביכול 'פרגן' לישראל וזכה לכמאה אלף לייקים ועשרות אלפי שיתופים ברשת. בפוסט העלה אל קאסם תמונה של סמיר קונטאר ושל אסיר סורי הכלוא בידי אסד והשווה בין השניים.

"כך יצא מהכלא הישראלי סמיר קונטאר, עם כרס ודוקטורט", כתב אל קאסם, בהתייחסו למחבל ממוצא לבנוני שחוסל אתמול לפנות בוקר. אל קאסם בעמוד הפייסבוק שלו. בפוסט כאמור צירף אל קאסם את תמונת הסורי וכתב: "כך נראה מי שיצא מבתי הכלא של בשאר אל אסד".

בתוך כך, לפני זמן קצר התקיימה הלוויתו של קונטאר בה השתתפו לוחמי החיזבאללה. "האויב הישראלי יתחרט על ההתנקשות בחייו של סמיר קונטאר", אמר עמאר מוסווי, המשמש כ'שר החוץ' של ארגון החיזבאללה. הערב צפוי מנהיג הארגון חסן נסראללה להתייחס לראשונה לחיסול בנאום שישודר בכלי התקשורת הלבנונים.

אמש אמר באסם קונטאר, אחיו של סמיר, כי "הפעולה לא תעבור בשקט מבלי שנסגור חשבון עם האויב הישראלי. כל מתנגד שמניף את דגל ההתנגדות לכיבוש, מטרתו ניצחון מול הכיבוש או להיות שאהיד". גם באיראן התייחסו לחיסול ואמרו כי "הרצח הוא טרור מאורגן שבוצע בחסות המדינה הציונית. מעשים כאלה כבר נעשה במשטר הציוני ומדובר בפעולה ידועה לשמצה ואכזרית".

השארת תגובה