דרעי יחזור ל'פנים'? סילבן שלום פרש מהפוליטיקה

לאחר שבוע עמוס טענות שעניינן התנהגות פסולה בעודו משמש בתפקידים ציבוריים, הודיע השר סילבן שלום, על פרישתו מהחיים הפוליטיים: "קצתי בדרך הייסורים" ● האם השר אריה דרעי יקבל את משרד הפנים?

נתניהו עם סילבן שלום. צילום: הכנסת
נתניהו עם סילבן שלום. צילום: הכנסת

לאחר שבימים האחרונים עלו כנגדו טענות למעשים חמורים, החליט שר הפנים סילבן שלום לפרוש מהחיים הפוליטיים בצעד דרמטי, זאת למרות שלא נפתחה כנגדו חקירה במשטרה.

הערב פירסמה לשכתו הודעה בה הודיע שלום על פרישתו. "כ-23 שנים אני משרת במסירות ובאמונה את הציבור כחבר כנסת וכשר במשרדים שונים מתוך תחושת שליחות ורצון לקדם מטרות חברתיות וציבוריות חשובות ביותר", נכתב בהודעת שלום.

"קצתי בדרך הייסורים שהייתה מנת חלקי ומנת חלקה של משפחתי, רעייתי,ילדיי ואימי המבוגרת", הוסיף השר והדגיש כי "משפחתי תומכת בי באופן מלא, אך אין כל הצדקה למחיר הנדרש ממנה. בנסיבות אלה החלטתי לפרוש מתפקידיי כשר וחבר כנסת".

כעת משפרש השר סילבן שלום, גוברת ההערכה כי שר הפריפריה אריה דרעי יקבל את תיק הפנים אותו רצה בעת הדיונים על הרכבת הממשלה. דרעי בחר אז במשרד הכלכלה, לאחר העברת מנהל התכנון לבקשת כחלון, אך לאחרונה פרש משם וההערכה הגוברת היא כי נתניהו יעניק לו את התיק כפיצוי למשרד הכלכלה עליו ויתר.

תגובה אחת
  1. כואב על סילבן שלום. אדם שאינו מעורר אנטגוניזם ואינו מעורר דחייה. חיי המין של כולנו הם ליבת הקיום, גברים ונשים, ולעולם לא ניתן יהיה להיגמל מהיצר המיני. זהו אבי אבות היצרים וכל עוד הכל נעשה בהסכמה: לא כופים ולא משתמשים באלימות -הכל מותר, גם בשירותים של בתי קפה וגם במקומות העבודה. כולם רוצים סקס וצריך לגלות סלחנות -לא להוציא להורג.קנאים רשעים ומתוסכלים לא יסכימו לכך אבל הטבע יותר חזק ויותר צודק.

השארת תגובה