גדעון סער מאותת לנתניהו: "ממשלת הכל דיבורים"

שר החינוך לשעבר, גדעון סער, הנמצא בפסק זמן מהפוליטיקה ממשיך להתחמם על הקווים והיום משחרר רמז נוסף ● "אחרי 3 חודשי אינתיפאדה – מתי תתחיל ממשלת הכל דיבורים לטפל ברצינות בשב"חים ולסגור את שטחי הרשות?", תקף סער בהתייחסו לפיגוע השבת

שר הפנים לשעבר גדעון סער. צילום: יח"צ
שר הפנים לשעבר גדעון סער. צילום: יח"צ

בכיר הליכוד, השר לשעבר גדעון סער, שנחשב גם לאחד האיומים הפוליטיים הגדולים על ראש הממשלה נתניהו, מותח היום ביקורת חריפה על מדיניות הממשלה על רקע הפיגוע שהתרחש השבת ברעננה על ידי שוהה בלתי חוקי.

סער קובל על כך ששוב ושוב מצליחים שב"חים להוציא לפועל פיגועים בשטח ישראל באין יד תקיפה נגדם. "גם הפיגוע ברעננה בוצע על ידי שוהה בלתי חוקי". כתב סער בחשבון הטוויטר שלו, והוסיף, "אחרי 3 חודשי אינתיפאדה – מתי תתחיל ממשלת הכל דיבורים לטפל ברצינות בשב"חים ולסגור באופן אפקטיבי את שטחי הרשות?".

סער, הנמצא בתקופה של פסק זמן מהפוליטיקה מתכנן מזה תקופה את חזרתו ומחפש את הטיימינג המתאים. לפני מספר חודשים, בכנס של פעילי ליכוד המשיך סער לאותת על כוונותיו לחזור למרכז הבמה הפוליטית.

"לא הודעתי בשבוע שעבר על תום פסק הזמן. אמרתי, ולא בפעם הראשונה, שטיבו של כל פסק זמן – להסתיים. כשזה יקרה – כולכם תדעו זאת. ממני". אמר אז.

השארת תגובה