נתניהו: שתי מדינות לשני עמים? "אבו מאזן אשם"

אין מו"מ, אין מדינה פלסטינית או שתי מדינות לשני עמים "אבו מאזן מעדיף דקירה מאשר מדינה" ● ראה"מ סייר היום בפיקוד הדרום ותקף את התנהלות הרש"פ "הסקרים יוכיחו" ● צפו בוידיאו


וידאו: איתי בית-און, לע"מ | סאונד: ניר שרף, לע"מ

ראש ההמשלה נתניהו, ושר הביטחון יעלון הגיעו הבוקר לסיור בפיקוד הדרום של צה"ל והתייחסו למצב הביטחוני והמדיני באזור. "אנחנו מתבשרים על ידי סקרים חוזרים ונשנים ברשות הפלסטינית, שכ-75% מהציבור הזה דוחה את הפתרון של שתי מדינות לשני עמים, וכ-80% בעד המשך הדקירה". אמר נתניהו, כשהוא מאשים את אבו מאזן.

"זה לא מפתיע כי אבו-מאזן ממשיך להתסיס כל הזמן בתעמולה השקרית על אל-אקצא, בתעמולה השקרית על הוצאות להורג ובדחייה של כל ניסיון אמיתי להגיע למשא ומתן", הדגיש נתניהו. "הגיע הזמן שהקהילה הבינלאומית תבין, שהסיבה שאין משא ומתן ואין התקדמות לשלום איננה נעוצה בצד הישראלי – היא נעוצה בצד הפלסטיני".

גם שר הביטחון בוגי יעלון הצטרף לנתניהו ואמר כי "בסך הכל הפעילות המבצעית שנעשית כאן בהחלט נותנת מענה לנוכח האיומים שמעבר לגדר". לדבריו, "החמאס שמחויב להפסקת האש, כנראה, לא שולט כפי שצריך בגורמים אחרים ולכן אנחנו נדרשים גם להגיב כמו שהגבנו השבוע בתקיפה מהאוויר של מטרות, כדי להבהיר שאנחנו לא עוברים לסדר היום – לא על ירי, לא על רקטה ולא על שום פרובוקציה אחרת מרצועת עזה. אני רוצה לשבח את הכוחות שפועלים כאן שעושים עבודה מצוינת".

השארת תגובה