שר הרווחה מודה: אני לא עובד עם הסגן מש"ס

למעלה מחצי שנה מאז הושבעה הממשלה, מודה שר הרוווחה חיים כי כץ כי אין כל שיתוף פעולה בינו לבין סגנו מש"ס משולם נהרי ● עם זאת מבטיח כץ: "אשב איתו בקרוב" ● את הדיווחים על מעברו של דרעי למשרד הרווחה מכחיש כץ: "החיפזון מהשטן"

ח"כ חיים כץ. ככה מתלבשים חיים!
ח"כ חיים כץ. ככה מתלבשים חיים!
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

על רקע הדיווחים כי דרעי יעבור למשרד הכלכלה, אומר שר הרווחה חיים כץ הבוקר בראיון לרדיו 'קול ברמה' כי אין בכוונתו לעבור למשרד אחר, "אני הודעתי שבאתי למשרד הרווחה, באתי למלא את תפקידי ורציתי את משרד הרווחה ואני לא רוצה לעבור למשרד אחר. אין לי שום כוונה לעבור למשרד אחר למרות שחלמתי פעם על משרד הכלכלה. אני לא חושב שזה רציני לקפוץ ממשרד למשרד, התחלת משהו תמשיך אותו, החיפזון מהשטן".

גם בנוגע להעברת חלק מהסמכויות ממשרד הרווחה לשר הפריפריה אריה דרעי אמר כץ כי הוא יסרב, "אני מקווה שבנימין נתניהו יחזיר את משרד הרווחה להיות משרד העבודה והרווחה כמו שהיה בעבר".

במהלך הראיון התייחס כץ לנתק בינו לבין סגנו משולם נהרי והודה כי אין בניהם שיתופי פעולה, "אנחנו לא עובדים ביחד, אף אחד לא שאל אותי כשמינו אותו, אני מתכוון בעתיד הקרוב לקרוא לו ולתת לו נושאים לעבודה ולהכניס אותו בייחוד שיביא כספים מההסכמים הקואליציונים, ואם הוא יביא כספים שיכולים לשפר סוג מסויים של אוכולוסיות אני בעד."

בסיום הראיון התייחס כף למינויו של אבי שמחון לראש המועצה הלאומית לכלכלה. שמחון התבטא בעבר בחריפות כנגד הציבור החרדי וכנגד ציבורים נוספים. כץ טען כי שמחון הוא אדם ראוי למרות כל האמירות שלו, "אני אצביע בעד. אני לא מבין את האמירות שלו, אולי הוא היה צריך לחזור בו אבל לא על זה יקום ויפול דבר."

תגובה אחת
  1. איכס, אדם מגעיל

השארת תגובה