אדלשטיין התארח בחברון: שליחים של עם ישראל כולו

יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין התארח השבת בחברון וחיזק את תושביו ● "אתם השליחים של עם ישראל כולו לכל דורותיו, ואתם המבטיחים את שורשי הקיום הלאומי לדורות הבאים", אמר אדלשטיין

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, התארח השבת בקרית ארבע – חברון וחיזק את תושבי המקום העוברים תקופה לא קלה. "עם ישראל התמודד בדורות האחרונים עם קשיים ואתגרים אדירים. לוחמי ציון בברית המועצות ובארץ עמדו בגבורה מול אויב אימתני ויכלו לו", אמר אדלשטיין.

"סיפור ההתיישבות בחברון הוא סיפור של גבורה ואמונה וראוי שיהיה דוגמא לכל אדם חופשי בעולם. אני קורא לכל ישראלי לבוא למקום הזה, לקבל השראה ותחושת ביטחון". הוסיף.

במהלך הביקור אמרו תושבי המקום לאדלשטיין כי היישוב היהודי והעיר קריית ארבע עוברים תקופה לא פשוטה בשבועות האחרונים. לדבריהם, "הסכם חברון" משנת 1997 שבו הועברה העיר חברון לידי אש"ף, יצר מציאות שבה גדל דור של ערבים מוסתים שמבצעים פעולות טרור כמעט באופן יומיומי, הן באזור חברון והן במקומות רבים בארץ. "רצף הפיגועים מרתיע מבקרים ותיירים שהיו רגילים למלא את אתרי התיירות בעיר ובאזור בתקופת החנוכה", אמרו.

את הביקור במקום ליוו מנכ"ל היישוב היהודי בחברון אורי קרזן ודובר היישוב נעם ארנון. אדלשטיין ביקר גם בביתה של חברת הכנסת לשעבר אורית סטרוק, שבנה יצחק נפצע כאשר הציל חייל השבוע בעת ניסיון פיגוע. יו"ר הכנסת אמר לתושבים ולחיילים במקום, "אתם השליחים של עם ישראל כולו לכל דורותיו, ואתם המבטיחים את שורשי הקיום הלאומי לדורות הבאים".

השארת תגובה