ח"כ יוגב שוב נגד בג"ץ: מתאכזר לאזרחי ישראל

ח"כ מוטי יוגב שהצהיר בעבר כי צריך להרים כף של D9 על בית המשפט העליון מספק היום התבטאות נוספת – "המערכת המשפטית ושופטי בג"ץ נמנעים מלהרוס בתי מחבלים ולהציל חיי אנשים", אמר

ח''כ מוטי יוגב
ח''כ מוטי יוגב
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אל"מ במיל' ח"כ מוטי יוגב התייחס הבוקר לפיגוע הירי אמש באבני חפץ ואמר: "פיגוע הירי ליד אבני חפץ שבשומרון שבין היתר התאפשר כתוצאה מהקלות שניתנו לאוכלוסיה הפלשתינית, יחד עם פיגועי הדקירה יומיום בחברון, בירושלים ובמקומות נוספים, מבהירים לנו שלצערינו עדיין איננו מרתיעים את המחבלים״.

לדבריו, ״הנסיון מורה שהמוות האישי אינו מרתיע את המחבלים הפועלים ממניעים אידיאולוגים וממניעים אחרים. הנסיון מורה שידיעת המחבל שמשפחתו תסבול ממעשהו, שביתם יהרס, שהקרקע תופקע לרכוש מדינת ישראל, שכל כסף שיעבור לחשבון המשפחה לעידוד הטרור יחולט שמשפחתו תגורש ממקומה ותוגבל בהגבלות שונות, כל התגובות הללו מרתיעות מחבלים פוטנציאלי מלפעול״.

בהמשך תגובתו שאל יוגב רטורית: ״נותר לשאול מי מעכב מלבצע את כל זאת ולהציל חיי אנשים? אכן זו המערכת המשפטית: חלק מיועציה, פרקליטיה ושופטי בג"צ שמעכבים ואף מונעים מלבצע פעולות מרתיעות אלו״.

למרות הביקורת החמורה ש׳חטף׳ יוגב לאחר התבטאויותיו כנגד מערכת המשפט, ממשיך יוגב לתקוף את המערכת ואומר כי ״אם תמשיך המערכת המשפטית לדקדק ברחמנותה על מחבלים ומשפחתותיהם ובכך להתאכזר לאזרחי ישראל הנפגעים ממתקפת הטרור, צריך יהיה להעמידה במקומה באמצעות חקיקה מרתיעה ומצילת חיים."

תגובה אחת
  1. בג"ץ הם הרשעים והרוצחים יותר מכל מאפיה
    להכניס אדם לכלא ולהרוס לו ולמשפחתו את החיים זה"רצח"

השארת תגובה