עשור לשיעור: סיום מסכת בישיבת 'יש חסד'

כן, יש כזה דבר! ארגון 'אחיעזר' הקים לפני עשור את השיעור הקבוע ב'עין יעקב' בסניף 'יש חסד' במודיעין עילית ● אמש חגגו משתתפי השיעור ששרד את כל גלגולי החנות, את ה'סיום' בעין יעקב בשילוב עם מסיבת חנוכה ● גלריה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בהתרגשות רבה, הסבו משתתפי השיעור המתקיים ע"י ארגון "אחיעזר" בסניף "יש חסד" בעיר מודיעין עילית, לכבוד גמרה של תורה – סיום סדר עין יעקב שנלמד מידי יום, בהשתתפות עובדי ומנהלי הסניף. במשך עשור שנים, תחת כל גלגולי החנות.

הסיום התקיים על ידי מגיד השיעור הרב נויבירט שליט"א ובהשתתפותו של הגאון רבי מאיר קסלר שליט"א, מרא דאתרא של העיר. אשר הביע את התפעלותו הרבה ממראה מרנין זה בו יושבים יהודים רבים ולומדים תורה בזמן העבודה.

בדבריו החמים של הרב שליט"א, ציין שכידוע המנורה היתה עדות לכל באי עולם ששכינה היתה שרויה בישראל, על ידי לימוד התורה. וזהו נר מצווה ותורה אור שרק ע"י לימוד התורה, המצוות מאירות.

בהמשך דבריו הוסיף ושיבח את משתתפי השיעור ואת מגיד השיעור ובני ביתו המקדישים מזמנו בכדי שיזכו יהודים רבים לשעה של קורת רוח בלימוד תורה והלכות. ובהזדמנות זו הודה למנהל הסניף שנוהג בעין טובה ובלב רחב בהעמדת ופעילות השיעור, ולהנהלת רשת "יש חסד" על הסיוע בביסוס והעמקת שיעורי התורה ברשת, ועל העידוד והחיזוק בקיום שעורים אלו בזמן העבודה לכבוד התורה ולכבוד שמים, בסיום דבריו בירך את ראשי ומנהלי ארגון אחיעזר אשר מוסרים את נפשם להקמת שיעורים ברחבי העיר.

במהלך האירוע בירך הגאון הרב חנוך גבהרד שליט"א, את מנהל הסניף, את כל העובדים, ואת הרב מגיד השיעור על ההשקעה והמסירות שהובילו למעמד סיום מרגש זה.

בסיום המעמד הודו משתתפי השיעור לראשי ארגון "אחיעזר" המזכים אותם עם עוד אלפי לומדים בכל רחבי הארץ בשיעורים רבים מעין אלו, דבר המסייע להם להתעלות ברוחניות וכמובן משפיע רבות על כל בני ביתם והנהגותיהם.

תגובה אחת
  1. מרגש !!

השארת תגובה