מחדשים את הבית: תחזית מגמות העיצוב לחורף

מעוניינים לחדש ולשדרג את ביתכם? ♦ קבלו טיפים בכל מה שקשור לעיצוב, צביעה, מרקם וטקסטורה שיהפכו את הבית שלכם להרבה יותר מואר ויפה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

החורף כבר הגיע, ועמו תחזית העיצוב לעונת החורף הגשומה, הנה מה שצפוי לנו בעונת הצבע הקרובה. בשנים האחרונות אנחנו עדים למגמה הולכת וגוברת של שימוש דומיננטי בגוונים בהירים וקלאסיים. כמו גם גוונים לבנים בניואנסים של אפור ושמנת שיוצרים רקע שקט ומאופק. בשנה הקרובה הגימורים המובילים יהיו בהשראת הבטון החשוף, טקסטורות חרס, גימור סופט טאץ' וברק מט במיוחד. האדריכלית ניבה יחיאב, מנהלת תחום העיצוב ב'טמבור' בהכוונה מקצועית ומעניינת:

 בטון, הטון החדש של עולם העיצוב– לאוהבי מראה הבטון, האופנה החמה היא עדיין טוטאל-לוק בטון: מראה כולל של בטון, מהרצפה ועד התקרה. המראה הכולל מסייע לטשטוש הגבולות בין הרצפה לתקרה, ויותר תחושה של חלל גדול יותר, כמעט אינסופי. הדבר נכון לא רק לחללים כמו סלון, מטבח או חדרי שינה – ניתן להשתמש בו גם בחללי הרחצה. ולא חייבים להישאר בגוון האפור של הבטון, בהחלט אפשר לבחור גוונים חמימים יותר של חרס או חול.

פוליאור על בסיס מים בגימור מט – צבע הפוליאור על בסיס מים הינו צבע שמיועד לצביעת עץ, מתכת וגם קירות. הצבע הינו אקרילי, ידידותי לסביבה ומותאם לצביעה בחדרי ילדים. כמו"כ הצבע מאוד רחיץ וקל לניקוי ובעל עמידות גבוהה לאורך זמן.

 מכניסים עניין ללבן– כאמור, הגוונים הלבנים והניטרליים ממשיכים להוביל עולם העיצוב. כדי להכניס עניין לכל הלבן הזה שמסביב, 'טמבור' הוציאה את סדרת קלאסיקה בהירה – שלושה אפקטים דקורטיביים לקירות, שמכניסים לעיצוב טקסטורה ייחודית תוך שהם שומרים על גוון בהיר ויוצרים מראה קלאסי, על-זמני.

טקסטורה – אפקט היוטה יוצר מראה דמוי בד טבעי, אפקט הספארי נותן טקסטורה חולית ואילו אפקט הקרוקודיל יוצר דוגמא מעט נועזת על הקיר, שמתמתנת בעזרת הגוון הבהיר.

מעוניינים לחדש ולשדרג את ביתכם? אתם מוזמנים לתאם פגישה ללא תשלום ולהתייעץ עם צוות המומחים של 'בית טמבור', שיכיר לכם את האפקטים העכשוויים ויסייע לכם בבחירת טקסטורות וגוונים, במיוחד למטרת שיפוץ הבית שלכם.

  • 03-5708130 שלוחה 1 תיאום פגישות בין השעות: 10:00-17:00
  •  בית טמבור- מרכז העיצוב בצבע הגדול בישראל, רחוב מבצע קדש 56, בני ברק 
השארת תגובה