צפו ● החלום שימנע מכם לחלום בנהיגה כבר כאן

אחרי יום עבודה מותש ונהיגה ברכב לבד, כנראה שגם לכם קרה שהמחשבות התערפלו, רגע לפני שנרדתם ● הפיתוח הבא מממש את החלום של רבים מאיתנו

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

החלום הופך למציאות, לא פעם קורה שאנחנו נתקעים על הכביש, לבד ברכב בשעת לילה מאוחרת. לאט לאט המחשבות שאתם מריצים בראש הופכות למעורפלות יותר, והעפעפיים הופכים לכבדים יותר ויותר, ואתם מוצאים את עצמכם נאבקים בעצימת העיניים.

פיתוח ישראלי חדש מממש את חלומותיהם של רבים מאיתנו, ה-StopSleep היא טבעת כפולה חכמה אותה עונדים על שתיים מאצבעות היד, כדי שתקבלו התרעה עוד לפני שהגוף נכנס למצב הירדמות. המערכת מסתמכת על כך שהיא משתנה כאשר רמת האקטיביות של המוח יורדת, ומבוססת על טכנולוגיה המודדת את המוליכות החשמלית על העור.

התרעת רטט תופעל אוטומטית ברגע שחיישני המערכת יבחינו שרמת הריכוז והערנות של הנהג יורדת במעט, התרעה זו מופעלת בדרך כלל בשלב שבו הנהג עצמו עדיין לא הבחין בסימנים ששולח הגוף שלו על העייפות המתגברת.

אם החיישנים מבחינים בירידה משמעותית ברמת הקשב והריכוז של הנהג – שולחת טבעת הסטופ-סליפ התרעת רטט משולבת בצליל חזקה. אם התרעה כזו הופעלה – על הנהג לדעת שרמת העייפות שלו הגיעה לרמה הקריטית ביותר, המצריכה הפסקה של הנהיגה לצורך מנוחה באופן מיידי. אז כנראה שהחלומות מתגשמים, אבל הפעם, גם בנהיגה עירנית.

2 תגובות
  1. לרכישה stopsleep.co.il

  2. קניתי! ראיתי כזה בפריז במתאים יורו וכאב לי להוציא. נראה לי פעם ראשונה שבארץ משהו עולה יותר זול

השארת תגובה