5 טכניקות צביעה שיגדילו לכם את חלל החדר

החדר נראה לכם קטן? הייתם רוצים חדר מרווח וגדול יותר? ♦ לא רק המ"ר קובע את גודל החדר אלא גם טכניקות הצביעה

קיר כהה מקטין את החלל - גוון BG040
קיר כהה מקטין את החלל - גוון BG040
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

BG PAINT מותג הצבע החדשני מקבוצת אשטרום מציגים: 5 טכניקות צביעה שיגדילו את חלל החדר:

תקרה בהירה

כשצובעים את הבית נוטים להסתכל על הקירות, אבל הסוד הוא למעשה דווקא התקרה. התקרה היא גורם שמאוד משפיע על האופן שבו חלל החדר נראה.  כדי ליצור מראה מרווח, על התקרה להיות בצבעים בהירים בלבד. צבעים כהים אולי מתקשרים עם חמימות, אך הם יוצרים מראה "מכווץ" של החדר ולכן כדאי להימנע מהם, במיוחד כשזה קשור לצביעת התקרה.

♦ רהיטים בהירים לצד קירות בהירים

חלל קטן מומלץ לצבוע בצבעים בהירים מאחר וצבעים כהים יוצרים תחושה ש"סוגרת" את החדר. גם הרהיטים, כדאי שיהיו בצבעים בהירים כי כך הם נטמעים בחלל ונוכחותם מטשטשת. צבעים בהירים בחדר מחזירים אור טוב יותר ויוצרים אפקט של חדר מואר. צבעים בהירים אין פירושם לבן מונוטוני, אלא מגוון רחב של לבנים, בג', שמנת ועוד. גם תכלת או ירוק בהיר יכולים להתאים.

♦ הפרדה בין הקיר לתקרה

הפרדה בין הקיר לבין התקרה יוצרת תחושה של גובה וניתן לעשות את ההפרדה בשתי דרכים: הראשונה היא באמצעות שוני בגוון הצבע והשניה היא באמצעות פס דקורטיבי שעובר בדיוק בחיבור שבין הקיר לתקרה (קרניז).

♦ הכנת הקיר לפני הצביעה – לתוצאה איכותית

קירות עם חורים, מהמורות, רטיבות וכו' יוצרים מראה מחוספס שמעבר לאי-האסטתיות, הוא גם יוצר מראה מוקטן של החדר. לכן, טרם צביעת הקירות חשוב להכין את הקירות: לקלף את החלקים הרופפים, לסתום חורים וסדקים, להחליק עם שכבת בסיס, ולבסוף, למרוח בי ג'י בונד – רול, ליצירת תשתית חזקה לצבע.

♦ רצפה בהירה ומרצפות גדולות

כמו הקירות והתקרה, גם צבע הריצוף צריך להיות בהיר ומומלץ שלא להפריז בדוגמאות דומיננטיות מדי. כדאי גם שהמרצפות יהיו גדולות כדי ליצור תחושה רחבה ומרווחת.

בנוסף לצבעים, תאורה מתאימה, מיעוט רהיטים וסדר דקורטיבי מסייעים גם הם לעיצוב חלל מרווח יותר. החדר אמנם נשאר באותו הגודל, אבל פעולות עיצוב פשוטות יוצרות תחושה ומראה של חדר גדול הרבה יותר.

♦ חברת בי. ג'י בונד, מקבוצת אשטרום, מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות הדבקה, חיפוי, איטום ובידוד, חומרי שיקום לבטונים, ציפויים אפוקסיים, צבעים וציפויים דקורטיביים דבקים אקריליים לתעשייה ועוד. מוצרי החברה מיוצרים במפעל שבקיבוץ בית גוברין ונשענים על ידע טכנולוגי רב שנצבר במהלך עשרות שנות ניסיון. איכות המוצרים ושביעות רצון הלקוחות הם היסודות עליהם נשענת החברה. החברה מחויבת לחדשנות, שירות ואיכות ברמה גבוהה, והיא מוסמכת על ידי מכון התקנים ל- ISO 9001.

♦ המידע באדיבות BG PAINT מותג הצבע החדשני מקבוצת אשטרום. לפרטים נוספים: 08-6874236

 

תגובה אחת
  1. תודה על הכתבה המצויינת! אני צבעתי קיר אחד בצבע ירוק בהיר (טורקיז) בסלון ממש כמו בתמונה האחרונה וזה יצא פשוט מדהים! הזמנתי צבעי מקצועי מהאתר טוב תודה ולמחרת כבר תליתי על הקיר תמונות עם מסגרת לבנה ומדפים..

השארת תגובה