הדף נסגר: פתקי הכותל היו פיקטיביים

הסוף לסאגת פתקי הכותל? לאחר המהומה שהדף עורר ברחבי הרשת , נסוג בו מנהל הדף והחליט להורידו מה'פייסבוק' ■ "זה היה עמוד סאטירי לכל דבר כשכל התוכן – הפתקים, מפוברקים" הוא מודה לאחר שנת פעילות ומתנצל בפני מי שנפגע ממנו

אחד מפתקי הכותל. אמיתי או מפוברק?
אחד מפתקי הכותל. אמיתי או מפוברק?

מנהל דף 'פתקים שמצאתי בכותל' בפייסבוק, החליט לסגור את הדף לאחר שהוגשה תלונה במשטרה על ידי לשכת רב הכותל, הרב שמואל רבינוביץ. "זו הייתה פיקציה. הפתקים לא היו אמתיים". טוען המנהל בתגובה לסערה שהדף עורר בישראל.

כזכור, אתמול הגיש רב הכותל הרב שמואל רבינוביץ תלונה במשטרה, כנגד אדם שהקים דף פייסבוק שנקרא "פתקים שמצאתי בכותל", אשר מטרתו לחשוף את הפתקים מהכותל. הלה אף הרהיב עוז וביקש ממי שמוצא פתקים בכותל שיעלה אותם לדף.

הרב רבינוביץ הגיש תלונה במשטרה על "ביזוי מקום קדוש", ובעקבות כך הודיע היום מקים הדף כי הפתקים שפורסמו בו, כלל לא היו מתוך אבני הכותל.

"פתחנו את העמוד הזה לפני שנה כעמוד סאטירי לכל דבר כשכל התוכן – הפתקים, מפוברקים ונכתבו על ידנו. בהתחלה, העמוד צבר לייקים, אבל לאחרונה הוא הפך ויראלי יותר, מיום ליום. לא היה פה פתק אחד אמתי ולכן גם לא תמצאו אנשים שיעידו שאלו פתקים שלהם, כי זה יהיה שקר. כותב מקים הדף שמוסיף כי "העמוד הגיע למיצוי ולכן החלטנו לסיים את פעילותו".

הלה טורח ומוסיף התנצלות:
"אנחנו מתנצלים בפני כל אלו שנפגעו בשם אומה שלמה. לאלו שמצאו נכון לשקר ולהגיד שהם מצאו פתקים שהם כתבו או שדודה שלהם כתבה, מתנצלים אם בזבזתם את הזמן להתלונן עלינו. מתנצלים גם בשמם של כל האנשים שמרגישים בנוח לאיים באלימות פיזית".

השארת תגובה