תוכי על הדלת ♦ ארונות בהתאמה אישית ואמנתית

רשת ארונות רייבירה מציגה: קולקציית עיצובים חדשנית ♦ ארון חשמלי בטכנולוגיה מתקדמת, הדפס תוכים צבעוני ואמנותי, משרביה אתנית והדפסי משושים בהשראת קיפולי אוריגמי הם רק חלק מהעיצובים החדשניים

ארון חשמלי עם הדפס תוכים על גבי זכוכית. ארונות ריביירה. צילום: יח"צ
ארון חשמלי עם הדפס תוכים על גבי זכוכית. ארונות ריביירה. צילום: יח"צ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

רשת ארונות ריביירה חושפת את החידושים לשנת 2015 ומבטיחה: קולקציה צבעונית וססגונית המתאפיינת בחדשנות טכנולוגית לצד עיצובים מרהיבים בקווים נקיים ובמחירים נגישים. מגוון רחב של ארונות מעוצבים לחדרי שינה, חדרי ילדים וארונות בהתאמה אישית. ארון לכל כיס, החל מהבסיס ועד לפרימיום והתאמה אישית, מה שלא תבחרו, את עיצוב ארונות ריביירה אסור לכם לפספס.

השנה, תציג רשת ארונות ריביירה לראשונה עיצובים חדשים המבוססים על גרפיקות מעולם האוריגמי, הדפסי משושים, משרביה אתנית בצבעוניות ירוקה ועדכנית, ארון עם הדפס אתני וגולת הכותרת: ארון חשמלי דגם Level one pro עם מנגנון בטיחות חדשני ואמין המופעל ע"י מפסק. הארון החשמלי החדש יוצג לראווה כיצירת מופת בעיצוב מרשים ויוצא דופן של הדפסת תמונת תוכים במראה טרופי אמנותי על גבי דלתות זכוכית במישור אחד.

ארון חשמלי דגם Level one pro: חדשנות בטכנולוגיה ועיצוב, ארון חשמלי חדש המופעל ע"י מפסק (ולא שלט או לחיצה כפי שהכרנו עד כה) המסייע בפתיחה הראשונית של הדלת. טכנולוגיית הארון המתקדמת מספקת מנגנון בטיחותי ואמין ברמה גבוהה מבלי לוותר על עיצוב עדכני. הארון הנו ארון 2 דלתות ברוחב 3.5 מטרים עם דלתות הזזה מזכוכית עם הדפס ודלתות במישור אחד. את הארון ניתן להזמין בעיצובים וגדלים שונים בהתאמה אישית, כמו גם תכנון החלוקה הפנימית.

דמות התוכי העדכנית הכובשת את עולם העיצוב העולמי באה לידי ביטוי גם בארונות ריביירה אשר בחרה תמונה מרהיבה של צמד תוכים במראה טרופי צבעוני והדפיסה אותה על גבי דלתות זכוכית בארון החשמלי החדש. תמונה זו מעניקה נופך עיצובי אמנותי לחלל ונראית יצירה של ממש. טווח מחירים: החל מ- 19,900 ₪.

משרביה וקיפולי אוריגמי: רשת ארונות ריביירה מציעה קולקציית משרבייה רחבה ומגוונת. בעיצוב הארון ניתן להחליט על היקף השימוש במשרביה בדלת מלאה ועד לחלקים בודדים, כמו כן ניתן לבחור מגוון צבעים וסגנונות גימור. ארון משרביה אתני חדש בצבע ירוק, אלמנטים גרפיים נוספים על גבי ארונות ריביירה מגיעים מעולם האוריגמי, יצירת פאטרן משושים ייחודי וכובש המבוסס על קיפולי אוריגמי להדפסה על גבי דלתות הארון, כמו גם על מזנון. טווח מחירים: 13,000-14,000 ₪.

 

 

השארת תגובה