מיתוג אישי: רוצים לערוך אירוע שלא יישכח?

"המיתוגיה" מבית 'הבאר של סבא' מציגה: עשרת הדיברות – קונספט לאירוע בר מצווה שלא ישכח ♦ המקום היחיד בארץ בו שלושת מותגים מובילים חוברים יחדיו ומקבלים ערך מוסף בלוקיישן נדיר ביופיו ואופיו 

המיתוגיה מבית הבאר של סבא | צילום: חיים אפריאט
המיתוגיה מבית הבאר של סבא | צילום: חיים אפריאט
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הבר מצווה של שלמה הוא דוגמה לאירוע שלא ישכח. העובדה שמדובר במעמד מרגש ומשמעותי עבור הילד וההורים מחזקת את הצורך לייצר חוויה באירוע וזאת באמצעות מיתוג ויצירת קונספט. טיפוגרפיה, אמנות עיצוב וסידור הטקסט התופסת משמעות רבה בספרי התורה לקחה חלק משמעותי במיתוג אירוע הבר מצווה של שלמה והפכה אותו לאירוע מרגש, אישי ויחיד מסוגו. "המטרה שעמדה מולנו היא ליצור אירוע בעל אופי אישי ולייצר חוויה משמעותית המחזקת את המעמד. "מספרת נאוה דרוטמן מנהלת "המיתוגיה" חברת מיתוג אירועים מבית "הבאר של סבא". בבר מצווה של שלמה, לקחנו את פרשת השבוע והפכנו אותה לקונספט האירוע. עשרת הדיברות, המלוות אותנו בחיינו כאבן דרך הפכו לשפה העיצובית של האירוע תוך שימוש במילים, אותיות ומשפטים. הטיפוגרפיה הפכה לפאטרן שיש לו אפקט ויזואלי המחזק רגש, הפאטרן השתלב באופן אלגנטי ומכובד בפלייסמנטים שהודפסו, בחבקים, במגה פלייסמנטים שהיוו מפת שולחן ובשלטים קטנים שפוזרו בסידורי הפרחים. בכדי להקליל את העיצוב שיהיה צעיר ואלגנטי השתמשנו בשפה של לוח גיר והכנסנו נגיעות של צבעוניות סגולה ששברה את השימוש בשחור ולבן. בעמדת הבר תלינו שלט מאותיות זהב בחיתוכי לייזר שיצרנו במיוחד בשבילו על מנת שיהיה אישי ויעשה את אפקט ה "וואוו". היכולת לקחת תוכן ולהפוך אותו לוויזואלי ואישי ללקוח היא שהפכה את האירוע למרגש עוד יותר ולכזה שלא ישכח, הן לשלמה, לבני המשפחה ולאורחים כולם.

מיתוג אירוע יכול להתבצע ע"י אנשי מקצוע או לחילופין באופן עצמאי. באתר "המיתוגיה אקספרס" תוכלו לרכוש מגוון ערכות מיתוג לבר/ת מצווה או לכל אירוע, לקבלם ישירות הביתה בדואר ולעצב את האירוע החלומי שלכם. בנוסף, מעמיד הבאר של סבא את חברות העיצוב מינט דיזיין, חב' המיתוג "המיתוגיה" וחברת ההפקות "happy days" המעניקות שירות גם ללקוחות חיצוניים, עסקים וחברות.

הבאר של סבא

חלקה מרהיבה הממוקמת בפתח תקווה על פני שדות חקלאיים, במרכזה בריכת מי אגירה וסביב לה פרדס רחב ידיים עם עצי תפוז מלאי פרי, פרחים וריחות משכרים. לפני כ- 17 שנה (1998), הקימו שלומית ושלום קאופמן את המקום ששמר על החיבור לטבע ולאדמה לצד שילוב עדכני מעולם הלייף סטייל והעיצוב. אזור המשרד שימש קודם לכן כבית אריזה לתפוזים, מאחורי המשרד באר מים שכאמור, המים עדיין נשאבים ממנו וממלאים את בריכת מי האגירה הנמצאת במרכז הגן. האופי של המקום הוא חמים ומשפחתי, כך גם צוות המקום מנוהל וזו ההתייחסות ללקוחות. "לקוחות המקום שבוחרים לקיים אצלנו אירוע עוברים יחד איתנו שלבים רבים וחווים תחושות של התרגשות, לחץ, אהבה, מתח, כל מה שמאפיין משפחה. מדובר בתהליך משמעותי והמטרה שלנו היא לסלול להם לפחות בשלב זה דרך קלה, מהנה, שתיזכר לעולמים ותרגש תמיד."

כחלק מההתפתחות הטבעית של המקום, השפה הגישה והאופי המדויק ולצד הרצון לספק ללקוח מענה מוקפד עדכני וכולל, נפתחו בשנים האחרונות בגן האירועים "הבאר של סבא" שלוש מחלקות חדשות, הפועלות באופן עצמאי ומלוות את הלקוחות לאורך כל הדרך: "המיתוגיה" חברה למיתוג אירועים ו- "Mint Design" חברה להפקה ועיצוב אירועים ו "happy days" הפקת אירועים. חברות אלו מספקות שירותים גם ללקוחות מחוץ לכתלי הבאר.

Mint Design: מותג עיצוב אירועים המתמחה באירועי קונספט ואירועים בהם מושם דגש גדול על דיוק ופרטים קטנים. צוות המעצבים של מינט הינו הצוות הבלעדי המעצב את האירועים בבאר של סבא, עם זאת הוא זמין לעבודות עיצוב בכל רחבי הארץ, בכל הגנים והאולמות וכן במגוון גדול מאוד של אירועים: חתונות, בריתות, חגיגות בר\בת מצווה, אירועים עסקיים ועוד.

המיתוגיה: מותג עיצוב גרפי המתמחה במיתוג מדויק, מקיף ובוטיקי של אירועים מכל הסוגים. המיתוגיה מציעה לזוגות הבאר של סבא וגם ללקוחות נוספים ברחבי הארץ שלושה שירותים עיקריים:

  1. מיתוג אירוע אישי, המותאם בשלמות לצרכי האירוע ולטעמם ואופיים של החוגגים. הזמנות, כרטיסי הושבה, פלייסמנטים, מיתוג עמדות מתוקים, עמדות משקאות, עמדות צילום ועוד – כל אלה מעוצבים במיוחד ויוצרים מיתוג חד פעמי ובלתי נשכח
  2. המיתוגיה אקספרס – חנות אינטרנטית בה ניתן לרכוש בקלות וביעילות מגוון עשיר של מוצרי נייר לאירועים באיכות מעולה ומחיר נוח, Printables מעוצבים ונגישים להורדה מיידית ומיתוג אירוע מא' ועד ת' . הקולקציות בחנות המיתוגיה אקספרס מתעדכנות באופן תדיר ומותאמות לדינאמיות של עולם העיצוב בכלל ועולם האירועים בפרט.
  3. מיתוג ושירותי גרפיקה לעסקי בוטיק (אירועים עסקיים, מיתוג לוגו וניירת עסקית, ועוד)

Happy Days: מותג הפקת אירועים המתמחה בשירותי הפקה אישית בבאר של סבא ומחוצה לה. במסגרת שירות הפקה אישית שירות ההפקה המוכר משתדרג – נוסף על קישור בין לקוחות לספקים ובנית לו"ז אירוע, בשירות הפקה אישית עומדת לרשות הלקוחות מפיקה צמודה הזמינה לצרכיהם לאורך כל שבועות וחודשי תכנון האירוע וכמובן באירוע עצמו. כל משימות ארגון החתונה מתבצעות בדיוק, יעילות וחשוב לא פחות – במסגרת תקציב הנקבע מראש. שירותי ההפקה של הפי דייז מוצעים ללקוחות ברחבי הארץ, בכל סוגי האירועים.

 

 

השארת תגובה