הפצוע קשה מספר: "הפיגוע הציל לי את החיים"

דניאל כהן, בן 31 תושב בני ברק שעובד כמשגיח כשרות בראשון לציון, נפצע בשבוע שעבר באורח קשה כשמחבל דקר אותה שעה שביקש לעלות לאוטובוס ● "תוך כדי הניתוח, גילו שיש לי גידול במעי הגס, כרתו אותו. זה יכול היה להחמיר"

דניאל כהן
דניאל כהן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

דניאל כהן בן ה-31, נפצע בשבוע שעבר בפיגוע הדקירה בראשון לציון. דניאל, משגיח כשרות במקצועו, סיפר כי הוא אסיר תודה לקב"ה על הפיגוע – לאחר שפונה לבית החולים, התברר כי הוא נושא גידול מסוכן במעי הגס.

"הייתי באמצע העבודה בראשון לציון", סיפר כהן ל'קול חי'. "הייתי בתחנה המרכזית וחיכיתי לקו פנימי שיקדם אותי למקום הבא לבדיקה. חיכיתי לאוטובוס ולא ראיתי משהו חשוד. התקדמתי מעט ולפתע תקף אותי המפגע וחנק אותי".

 
"הרגשתי שהמפרקת שלי עוד מעט יוצאת, הוא הוציא את הסכין וניסה לערוף לי את הראש. ניסיתי עם היד שלי להזיז אותו ואז הוא בא לתקוע לי את הסכין בגרון. הטיתי את הראש ואז הוא פגע לי בלסת, ליד האוזן. הוא הפיל אותי לרצפה ואז דקר אותי מספר דקירות לאורך צד שמאל של הגוף – בחזה, בבטן בכתף.

תפסתי לו את הרגל וניסיתי לקום. נתתי לו מכות אבל לא הצלחתי לקחת ממנו את הסכין. עובר אורח ניסה לזרוק פח אשפה לכיווננו ואז המחבל ברח ואני ברחתי גם. הייתי במצב קשה מאוד. לאחר מכן דפקתי לנהג שיפתח לי את האוטובוס. הנהג הכניס אותי במהירות לאוטובוס. רכנתי על הכסא האחורי. ניסו לעצור לי את הדימום. שאלו אותי מה קרה וגנחתי מכאבים. התחלתי לומר שמע ישראל".

כשמד"א הגיעו הייתי עוד בהכרה עד שנכנסתי לבית החולים אסף הרופא – שם הרדימו אותי. נכנסתי לניתוח של 4 שעות. הניתוח עבר בשלום, הוציאו לי את הטחול וחתיכה מהכבד. המעיים נפגעו.

תוך כדי שהם טיפלו באיברים הללו, גילו מעל המעי הגס גידול שלא ידעתי שיש לי. כרתו לי את הגידול ותפרו לי את כל מה שצריך. ברוך השם הגעתי למצב שתוך שבוע ימים אני במצב טוב. אמרו לי שגילו לי את זה תוך כדי הניתוח. אם לא הייתי כורת את זה, זה יכול היה להחמיר.
 
"הרגשתי בתקופה האחרונה כאבים במעיים אבל דחיתי את זה כי לא היה לי זמן להתעסק בזה. הפיגוע הציל לי את החיים. בורא עולם זימן לי את הניתוח כדי להציל את חיי, וגם ניצלתי מהפיגוע בכך שהוא לא פגע לי באיברים חמורים יותר, ולא קרה שהפכתי לצמח. נכון שהפיגוע היה קשה אבל קיבלתי את החיים במתנה מכל הכיוונים. שלא אהיה עם סרטן, ב"ה.

השארת תגובה