אפקט חורף: צבע סוויד דמוי זמש לשדרוג הקירות

חדש בתחום הצבע: מראה מרתק לקירות עם צבע שיוצר אפקט בעל טקסטורה מיוחדת המשתנה לפי מיקום הצופה וזווית הראייה ♦ שתהיה לנו עונה של התחדשות מלאת צבע

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עונת החורף בפתח. כולנו אוהבים לחדש, ליצור מראה מסקרן ומרתק לביתנו, ולבעלי העסקים והמשרדים שבינינו גם למקום העבודה או למשרד, לחדר הקבלה או לבית העסק, אך כאשר מדובר בשינוי גדול הדורש השקעה, אנו נוטים לדחות את הביצוע בשל ההטרדה, הזמן ולעתים גם הממון שהוא גוזל מאתנו.

'טמבור' מציעה פתרונות מסקרנים ומלהיבים, שיהפכו את החלל הנדרש לנעים חמים וחברותי בהרבה, בעלות מינימאלית ובזמן מועט של השקעה.

רעיון כזה, המותאם לבעלי חשיבה נועזת לשימוש ביתי, ולכל בעל עסק, בית מלון, משרד או כל מקום ציבורי אחר, הוא השימוש בצבע ה'סוויד' שמייצר תחושה טקסטילית של זמש, ומקנה מראה מרתק לקירות החדר, הצבע יוצר אפקט בעל טקסטורה מיוחדת על הקירות, המשתנה לפי מיקום הצופה וזווית הראייה, ומושך אליו את המבט.

צבע ה'סוויד', נמכר על ידי 'טמבור' בשלוש וריאציות: מט מחוספס, ומטאלי בעל נצנוץ עדין וכן מטאלי בעל נצנוץ חזק יותר, כך שתוכלו לבחור את המראה העדיף לקירות המיועדים לצביעה. הצבע הינו אקרילי והוא על בסיס מים, ומיועד ליישום מעל צבעים אקריליים, כדוגמת סופרקריל.

יש לכם עוד שאלות? רוצים עוד טיפים ועצות?

מומחי טמבור מחכים לכם בבית טמבור: רח' מבצע קדש 56 בני ברק

ובמוקד המומחים: 1-700-533-533

השארת תגובה