יופי של בחירה: תכשיטי זהב על מגש של כסף

כל מי שנכנסה לחנות תכשיטים או מכירה ביתית מצאה את עצמה מהר מאד מבולבלת מההיצע ומשפע הדגמים המוצגים לפניה ♦ היכן ניתן למצוא תכשיט בטעם שלך בתחושה ביתית, פרטית, נוחה ורגועה? ♦ 24 קראט

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

"קניית תכשיט עבור כלה טריה אמורה להיות חוויה מרגשת ונעימה". אבל נאווה, מבוטיק הזהב "24 קראט", לא זוכרת כך את הימים בהם יצאה לבחור תכשיטים, "כאשר אני נכנסת לחנות בגדים אני רואה את כל מבחר הבגדים הקיים בחנות וכך קל לי להחליט איזה מהם נושא חן בעיני ואיזה פחות, אבל בחנות התכשיטים הוציאו לי מגש ועוד מגש ועוד מגש ושוב שלפו מגש, כך שלא הייתה לי דרך להסתכל בבת אחת בכל התכשיטים ולהתרשם מהסגנונות. כל הזמן הייתה לי תחושה שהבחירה שלי לא הייתה מוצלחת, שמן הסתם בין המגשים ועטיפות הקטיפה המגולגלות יש צמיד יפה או עגילים מקסימים שלא ראיתי ושהיו נושאים חן בעיני יותר מהתכשיט שבחרתי. אני לא מבינה מדוע כאשר רוכשים משקפיים, למשל, אפשר להתרשם מכל המבחר, אבל בנושא התכשיטים, יכולת הבחירה כל כך מוגבלת, לא נעימה ולא נוחה".

לכן נפתח בוטיק הזהב "24 קראט", שכבש מקום של כבוד בשוק התכשיטים והפך למקום קניה מועדף על מחותנים ומביני עניין. המבחר הגדול פרוס בחנות בצורה נוחה וברורה, בתצוגה גדולה ולא על גבי מגשים נשלפים הגורמים לבלבול בעין. הפריסה הנוחה מאפשרת ללקוחה לבחור את מה שהיא מחפשת באופן נח ונגיש. בוטיק הזהב ממוקם במרכז בני ברק, במיקום נח אך לא על הכביש עצמו, אלא בקומה גבוהה יותר, כך שקיימת תחושה ביתית, פרטית, נוחה ורגועה. הבוטיק מציע מגוון גדול ורחב ביותר של זהב ותכשיטים, בתצוגה מרהיבה.

אלו סגנונות של תכשיטים ניתן למצוא אצלכם?

"הקולקציה אופנתית ומרהיבה, והיא נבחרה בקפידה מדגמי מעצבים מובילים בארץ ובעולם. אנו מציעים פריטים ייחודים בעיצוב מקורי, דגמים נדירים בסגנון איטלקי, סטים בלעדיים בהתאמה מושלמת ואפשרויות התאמה אישיות בסגנונות חדישים מאוד. מדובר ב"מילה האחרונה" – קולקציות מיוחדות משנת 2015 ולא בתכשיטים שנשארו ממלאים קודמים".

"המבחר כולל זהב לבן חלק, צהוב חלק, זהב משובץ בזרקונים איטלקיים יוקרתיים, סוגים רבים של תכשיטים משובצים באבני חן שרשראות, צמידים, טבעות, טבעות יהלום, עגילים ובקרוב ניתן יהיה להשיג גם שרשרות יהלום, והכל במחירים נוחים ושפויים".

והשירות חשוב לא פחות…

"צוות החנות מורכב ממוכרות בעלות וותק, המכירות היטב את התחום ויודעות להעניק ייעוץ מקצועי ואישי, באווירה אישית, חביבה ומשפחתית. הצוות מעניק ייעוץ גם מבחינת תיקונים והתאמות ספציפיות על פי דרישת הלקוחה ואפילו על פי תמונות והכל בשירות מאוד מהיר".

מהו הטיפ שלך לכלות שמגיעות לרכוש תכשיט?

"חתונה זה אירוע משמעותי, ולכן יש לשים לב שקונים תכשיטים במקום שיש מוכרות מקצועיות שיודעות להתאים תכשיטים לפי סגנון מסוים, וגם שיתאים לאירועים או לשבתות באופן כללי. חשוב לבחור מקום שכל התכשיטים ברמה גבוה עם חותמת של מכון תקנים, ובמיוחד מחיר הוגן".

"24 קראט" מציעה את החבילה הטובה ביותר עבור כלות, כאשר הכלה תוכל מקבלת גם מתנה לקניית תכשיט נוסף בסך 500 ש"ח של חשבוננו. כך, אפשר יהיה להגדיל את הסט לכלה או לפנק באותה הזדמנות את אם הכלה או אם החתן, עם מתנה משלה".

 

 

תגובה אחת
  1. כתבה נפלאה.
    נקודה אחת שהייתי רוצה לחדד. כאשר בוחרים טבעות אירוסין משובצות יהלומים אני הייתי ממליץ לבחור תכשיט העשוי זהב 18 או 14 קראט כי הטבעת תהיה עמידה יותר לאורך שנים

השארת תגובה