התראה על רכב חשוד שנעלם שיתקה את תל אביב

שני חשודים נעצרו והועברו לידי השב"כ ● שומרים על עירנות ולא מדלגים על אף שוחה בגל הטרור שפוקד את ישראל ● התראה על מפגע העושה את דרכו לגוש דן, העלתה מסוק לאוויר וכוחות רבים יצאו לנסות לאתר את החשוד

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

11:20 עדכון: הכבישים נפתחו לתנועה והתנועה שבה לזרום.

כבישים רבים ברחבי גוש דן נחסמו לתנועה על ידי משטרת מחוז תל אביב בעקבות מצוד שנערך אחר רכב חשוד.

כביש איילון, במחלף 'דרך השלום' נחסם לתנועה בשל המצוד אחר הרכב החשוד. מסוק משטרתי הוזנק לאוויר וניידות רבות משתתפות בחיפושים. בנוסף, כוחות נוספים הוקפצו ממרחבים אחרים. אזור גשר מוזס נחסם אף הוא לתנועה, וכמו כן נסגר לתנועה מחלף השלום ממזרח למערב. בעלי משרדים וחנויות בקניון גבעתיים הונחו לפי שעה לסגור דלתות.

המידע על רכב חשוד התקבל במשטרה, שהחלה לפזר כוחות בשטח. לא ברור אם היעד נמצא בתוך הרכב שאחריו מחפשים או שמא כבר יצא ממנו. במשטרה לא לקחו סיכונים ושלחו כוחות רבים, על אף האפשרות שהנוכחות שלהם ברחובות עלולה לגרום לפאניקה או אי נוחות מבחינת עומסי התנועה.

תגובה אחת
  1. שמעתי מהצדיקה הרבנית יפה כהן המברכת המפורסמת מבני ברק, כשהלכתי לביתה לקבל עצה וברכה בענין אישי, שאלתי אותה גם איך אנחנו הבנות נינצל, והיא אמרה לי שכתוב במסכת אבות "בטל רצונך מפני רצונו, כדי שיבטל רצון אחרים מפני רצונך", ולענין המצב הבטחוני אם נתגבר על יצרנו ונבטל רצון אישי, לקיים רצון הבורא יתברך, הקב"ה יבטל רצון האויבים שלנו.

השארת תגובה