בן 10 משחזר: "המחבל רץ אלינו" ● צפו בהשתלטות

ישראל סנגאוי, שניצל בנס מהפיגוע בקריית גת שיחזר בשיחה את רגעי הדרמה במהלכם נמלט מהמחבל ● "שמענו יריות בקומה שלנו, יריות חזקות כאילו בתוך הבית שלנו ואז אמרו שהרגו את המחבל ואמרו להשאר בבתים בגלל היה חשש למטען" ● האזינו

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ישראל סנגאוי הילד בן ה-10 שהיה עד לפיגוע היום בקריית גת שיחזר בשיחה לעיתונאי יענקי קצבורג בקו הסקופים את הדקות המתוחות בהן נמלט מהמחבל וניצל בנס כאשר התחבא בדירה בבניין מגורים סמוך.

"הגעתי מהתלמוד תורה", פותח ישראל בדבריו. "ואני שומע רעש של אנשים צועקים, רואה אוטובוס של מטרופולין ומלא אנשים רצים ממנו לכל הכיוונים ואחד היה שם עם דם ורצים". בשלב זה מספר ישראל כי ראה "מחבל רץ לעבר הבניין שלנו".

באותם רגעים אביו של ישראל מסר שיעור בחדר, "ישר דפקנו לו על הדלת, פתחנו לו את הדלת. רצתי מהר לדלת, נעלתי אותה ואחרי זה סגרנו הכל את החלונות של הבית והדלת". לדבריו, אביו שהציץ בעינית הדלת ראה מחבל כבן 17 חמוש בנשק.

"נשארנו כמה דקות", המשיך ישראל בסיפורו. "כולם בכו, אבא שלי ישר התקשר למשטרה ותוך חצי דקה היו סירנות. נכנסנו לחדר, התפללנו שלא יקרה אסון, שמענו יריות בקומה שלנו, יריות חזקות כאילו בתוך הבית שלנו ואז אמרו שהרגו את המחבל ואמרו להשאר בבתים בגלל היה חשש למטען חבלה".

בתוך כך, עם סיומו של האירוע בקריית גת, עולה כי ישנם עוד 2 נפגעות חרדה ונהג האוטובוס שכנראה סובל מפגיעת גז מדמיע. מצבם קל והם מטופלים על ידי כוחות ההצלה.

 

תגובה אחת
  1. איזה מותק

השארת תגובה