חדש במטבח: ספוג ניקוי העשוי מגלעיני אפרסק ותירס

"ספגטי סקראב": ספוג ניקוי חדשני מגלעיני אפרסק המתאים לניקוי עדין ומתירס המתאים לניקוי גס, המפחיתים את הצורך בחומרי ניקוי כימיים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

סדרת ה"ספגטי סקראב" היא בשורה למי שרוצים לנקות ביעילות וביסודיות משטחים עם שימוש מינימלי בחומרי ניקוי כימיים.

הספגטי סקראב דומה בצורת השימוש לספוג ניקוי מוכר, אבל עשוי מחומרים טבעיים בעלי תכונות ניקוי בתוספת כותנה ופוליאסטר. שילוב החומרים מאפשר במרבית המקרים לוותר על הצורך בתוספת חומרי ניקוי מלאכותיים. הוא מחזיק זמן רב ובזכות צורתו המיוחדת הוא גמיש ונוח למשימות ניקוי מאתגרות, כמו הפינות שמאחורי הברז. כמו כן הוא מתאים לניקוי עץ, פלסטיק וכל מוצר אחר אשר יש לו נטייה להישרט או להישחק.

מוצרי הספגטי סקראב נמכרים באתר הקניות דיש וויש המתמחה בפתרונות חכמים וידידותיים למטבח. הסדרה כוללת שני דגמים: עם גלעיני אפרסק, המתאים לניקוי עדין ועם תירס לניקוי גס.

לצורך השימוש יש להרטיב את הספגטי סקראב עם מים, לכדרר לכדור ולקרצף. הוא מנקה מצוין ללא חומרי ניקוי, אך ניתן להוסיף טיפת סבון להסרת כתמי שומן קשים. המוצר מתרכך עם השימוש. הוא מתייבש בקלות ומחליף ביעילות ספוג שהעלה עובש או מדיף ריח רע. בסיום השימוש יש לשטוף ולתלות לייבוש מלא.

הספגטי סקראב נמכר באתר דיש וויש בהנחה של 30% במחיר: 41.90 שקל ל- 2 יחידות.

המוצר מצטרף למגוון המוצרים למטבח כולל כפפות לאחיזת כלים חמים, כיסוי שומר חום, תחתיות, כיס להפשרת מאפים, סלסלת לחם לשולחן, סינר חכם, משטחי ייבוש, מגבות מטבח, כפפות לניקוי קליפה של ירקות ופירות ועוד.

פרטים ורכישה באתר הקניות דיש וויש:  www.dishwish.co.il

השארת תגובה