הכל כלול: תפריט עשיר, כשרות מהדרין וסוכה מרווחת

גם השנה סומסה למהדרין חוגגת עם הסוכה המרווחת והנעימה ביותר באזור המרכז ♦ צוות שירות מקצועי, ישמח להעניק לכם חוויה מוקפדת ומלאת חן בטעם ובהגשת המנות

סומסה | צילום: תומר בורמד
סומסה | צילום: תומר בורמד
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

תשרי חודש משפחתי גדוש בחגים, החגים גדושים בארוחות וסעודות חגיגיות. בהן אנו נערכים לבישולי אין קץ עם גימור כזה או אחר. יש מקום אחד, מהודר, שמח וחגיגי, שיכול לעשות זאת עבורנו, בשלמות. הכנת המזון ברמה הגבוהה ביותר, כולל עריכת השולחן, הגשה ואף פינוי השולחן שאחרי. חול המועד סוכות, זה זמן מצוין לארח ולהתארח במקום הטעים ביותר בר"ג במתחם הבורסה, מסעדת סומסה למהדרין בכשרות "יורה דעה" בפיקוח של הגר"ש מחפוד.

מסעדת סומסה בכשרות מהודרת של 'יורה דעה' בפיקוחו של הגר"ש מחפוד, מזמינה את החוגגים בחול המועד ובשאר ימות השנה לחוויה קולינרית ייחודית. במסעדה מגישים תפריט  עשיר ומגוון של מנות בשר, דגים, מנות לצמחוניים וטבעוניים ועוד, כולן מוקפדות בטעמן וגם בצורתן.

סומסה מציעה אירוח קולינארי ברמה 'אחרת', ועל כן נבחר שמה: "Sumesa" בספרדית, משמעו "השולחן שלך". סומסה מציגה תפריט אקסקלוסיבי ומוקפד של מנות העשויות ממיטב חומרי הגלם הטריים והאיכותיים הקיימים. צוות שירות מקצועי, שישמח להעניק לכם חוויה מוקפדת ומלאת חן, הן בטעם והן באופן הגשת המנות.

אין עוד מקום עם איכות וכשרות מהודרת שכזו, באזור המרכז. ברחבת הענק בכניסה למסעדה, על ציר ז'בוטינסקי נבנית כעת סוכה מרווחת ומוארת, סוכה כשרה למהדרין, כיאה למסעדת מהדרין. מסעדת הגורמה ממוקמת במרכז הכי קרוב ונגיש שאפשר- ברח' ז'בוטינסקי 1 ר"ג. טלפון להזמנות: 03-752.6222

 

השארת תגובה