מעצבים בירוק: מתחדשים בהשראת חג הסוכות

הגוון הירוק מסמל לא רק את הטרנד האקולוגי, אלא גם בריאה, צמיחה, התחדשות וחיוניות ♦ הצבע הירוק על גווניו השונים משדר ביטחון, ניקיון וחיוניות ומתאים למנעד רחב של גילאים וסגנונות ♦ את הירוק ניתן לחזק עם אלמנטים המכילים גוונים חמים כגון גווני האדמה והכחול ומאידך לחבר לאלמנטים בוהקים ורוויים יותר כמו גווני הסגול והורוד ♦ טיפים לצובעים

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לדברי הדס כהן, מנהלת תחום אדריכלות והשראה בצבע בחברת נירלט: "ירוק על כל גווניו משדר משהו טבעי , אוורירי, קליל ,עם הרבה שמחה. סקאלת הירוקים רחבה מאוד ונעה בין הירוקים הלימוניים, כאלה המעורבבים עם צהוב, דרך ירוקים חומים, בהמשך כמובן ירוקים תפוחיים, ירוקים עזים "דשא" ועד הגוונים הכהים ביותר של ירוקי הזית". אז, איך הכי נכון להשתמש בו על מנת ליצור את אותה אוירה רעננה ושמחה? הדס כהן  מספקת לכם טיפים ועצות שימושיות:

  1. חשוב שלא נעמיס בגוון ירוק על מנת לא להקטין את החלל, ולכן קיר אחד ירוק בין קירות לבנים ימשוך הרבה תשומת לב, יותר מאשר חלל שלם צבוע ירוק.
  1. מספיק לצבוע קיר אחד בלבד בחדר על מנת לחולל את השינוי. עיצוב החלל בצבע, גם אם בקיר אחד, יכול להפוך את החדר לשמח ונועז באמצעות שימוש בגוונים כהים ונועזים, או לרגוע ורך באמצעות שימוש בגוונים רכים ועדינים. באמצעות סדרת One wall שהושקה לאחרונה ומתאימה במיוחד לצביעת קיר אחד, תוכלו להתאים את הגוון הרצוי לכל חלל בבית. כיוון שקשת גווניו של הירוק רחבה, היא יכולה להיות אלגנטית או ילדותית, תלוי בירוק שנבחר.
  1. מצאו את הירוק הנכון לכם. לדוגמא, אם מדובר בחדר שינה אפשר לבחור בגוון זית שקט שיכול להראות נפלא עם קירות הצבועים בגוון שמנת, ריצפת עץ בגוון אלון / אורן טבעי, וטקסטיל לבן עם דוגמאות  עדינות. מי מכם שמחפש רק נגיעה קטנה של ירוק לאווירה מרעננת ומתחדשת, יוכל לבחור בגוון לבן עם נגיעה של ירוק מתוך מניפת הלבנים.
  1. ירוק בחדר ילדים, יכול להיות בגוון ירוק תפוח מרענן, שיראה עליז ושמח לצד גווני קיר משלימים של צהוב ולבן. וריהוט בגוון אורן טבעי.
  1. מי שמעוניין להכניס גם טקסטורה לחלל, יכול לבחור באחד מארבעת גווני הירוק של אפקט הסהרה BRUSH, אפקט דקורטיבי עדין במראה סופת חול. ניתן לבחור בין טורקיז עוצמתי ומפתיע, ירוק חאקי, זית שקט או ירקרק מעושן.
  1. לסלון, לאווירה יותר מודרנית וקרירה התאימו ירוק עוצמתי לצד ריהוט אפור כהה וקירות בלבן במיוחד EXTRA WHITE.

 

השארת תגובה